Сватання на Гончарівці

16 червня 2018, Сб. 19:00
від 30 грн.
від 30 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Сватання на Гончарівці"?

1. Перлина української драматургії.
2. Істинний гумор у п'єсі переплітається з авторською іронією, мотивами народних пісень, обрядовою поезією.
3. Яскраве музичне оформлення, цікаві характери героїв, комедійні ситуації і діалоги, динамічний сюжет, що вже більш ніж півтора століття підтримують той же інтерес до п'єси класика.

Запрошуємо вас до Рівненського українського театру на спектакль «Сватання на Гончарівці». Жвавий сюжет, колоритні образи героїв, народні музичні мотиви об'єднуються тут в неймовірний симбіоз!

Знаменита комедія Григорія Квітки-Основ'яненка заслужено займає одне з чільних місць у скарбниці української класичної драматургії. У цьому творі помітна притаманна водевілю легка інтрига. А гумор п'єси зрозумілий і актуальний досі.

Події розгортаються навколо кохання кріпосного Олексія до Уляни. Дівчині сватають заможного простака Стецька. Але йому красуня виносить символічний «гарбуз». Закоханій парі всіляко допомагає солдат Скорик, дядько Олексія. Вистава вже багато років йде при переповнених залах і дарує публіці море позитивних емоцій, зриваючи грім оплесків мало не після кожної репліки героїв. Глядачі приходять, щоб посміятися над собою, замислитися над життям. Знайти кожен образ п'єси близьким і зрозумілим, - ось що означає полюбити спектакль «Сватання на Гончарівці». І ось за чим багато хто приходить на постановку вже вкотре: герої близькі нам ментально, а сам спектакль є відмінним антидепресантом.

Схожі події

Новорічна космічна пригода Новорічна космічна пригода 18 Подiй Новорічна космічна пригода 19.12 - 25.12.2018 Voice of the Sympho Rock 18 грудня 19:00, Вт Voice of the Sympho Rock Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 190 грн. Voice of the Sympho Rock Вже не хочу 18 грудня Voice of the Sympho Rock Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Інтим не пропонувати 11 грудня 19:30, Вт Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Вже не хочу 11 грудня Чорний квадрат. Інтим не пропонувати Bel etage Придбати Голіаф Голіаф 27 Подiй Голіаф 22.12 - 10.01.2019