Сватання монтера

27 вересня 2019, Пт. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Сватання монтера»?

1. Подивитися яскраву інтимну комедію-водевіль.
2. Зустрітися з улюбленими персонажами Михайла Зощенка.
3. Задуматися про актуальний в усі часи виборі: гроші чи любов.

Чи стане життя без грошей прекрасним? У це вірили і про це мріяли персонажі неперевершених сатиричних оповідань Михайла Зощенка. Драматург Наталія Уварова написала прекрасну п'єсу за мотивами творів цього письменника.

Так, мріям цим поки що не дано втілитися. Це ми ясно бачимо, кожен день розглядаючи цінники магазинів, рахунки за комунальні послуги і відсотки за кредити в банках. Колись Михайло Зощенко іронізував над своїми сучасниками, які були готові «продати за червончик» самотньою дамі свого чоловіка. Звичайно, в навантаження з усіма наслідками, що випливають ... інтимними подробицями сімейного життя.

Сьогодні «червончик» змінився «долярчіком». Але головне питання - чи змінилися ми? Чи пам'ятає кожен з нас, що крім матеріальних цінностей, існують і інші - вічні: честь, борг, дружба і, звичайно ж, любов. Якщо у вас є хоч найменші сумніви, то терміново вирушайте на постановку «Сватання монтера».

Ми гарантуємо, що стріла нашого невтомного Амура-Купідона обов'язково простромить ваші серця. Так що з театру ви будете виходити вже веселим, окриленим і закоханим!