Сватання монтера

15 червня 2019, Сб. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Сватання монтера»?

1. Подивитися яскраву інтимну комедію-водевіль.
2. Зустрітися з улюбленими персонажами Михайла Зощенка.
3. Задуматися про актуальний в усі часи виборі: гроші чи любов.

Чи стане життя без грошей прекрасним? У це вірили і про це мріяли персонажі неперевершених сатиричних оповідань Михайла Зощенка. Драматург Наталія Уварова написала прекрасну п'єсу за мотивами творів цього письменника.

Так, мріям цим поки що не дано втілитися. Це ми ясно бачимо, кожен день розглядаючи цінники магазинів, рахунки за комунальні послуги і відсотки за кредити в банках. Колись Михайло Зощенко іронізував над своїми сучасниками, які були готові «продати за червончик» самотньою дамі свого чоловіка. Звичайно, в навантаження з усіма наслідками, що випливають ... інтимними подробицями сімейного життя.

Сьогодні «червончик» змінився «долярчіком». Але головне питання - чи змінилися ми? Чи пам'ятає кожен з нас, що крім матеріальних цінностей, існують і інші - вічні: честь, борг, дружба і, звичайно ж, любов. Якщо у вас є хоч найменші сумніви, то терміново вирушайте на постановку «Сватання монтера».

Ми гарантуємо, що стріла нашого невтомного Амура-Купідона обов'язково простромить ваші серця. Так що з театру ви будете виходити вже веселим, окриленим і закоханим!

Схожі події

Шопеніана. Кармен-сюїта 26 червня 18:30, Ср Шопеніана. Кармен-сюїта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 60 грн. Шопеніана. Кармен-сюїта Вже не хочу 26 червня Шопеніана. Кармен-сюїта Одеський театр Опери та Балету Придбати Запорожець за Дунаєм 25 червня 18:30, Вт Запорожець за Дунаєм Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Запорожець за Дунаєм Вже не хочу 25 червня Запорожець за Дунаєм Одеський театр Опери та Балету Придбати Чорний квадрат. Topless. Все включено 25 червня 19:30, Вт Чорний квадрат. Topless. Все включено Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний квадрат. Topless. Все включено Вже не хочу 25 червня Чорний квадрат. Topless. Все включено Bel etage Придбати Євгеній Онєгін 27 червня 18:30, Чт Євгеній Онєгін Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Євгеній Онєгін Вже не хочу 27 червня Євгеній Онєгін Одеський театр Опери та Балету Придбати