Сватання монтера

10 лютого 2019, Нд. 19:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Сватання монтера»?

1. Подивитися яскраву інтимну комедію-водевіль.
2. Зустрітися з улюбленими персонажами Михайла Зощенка.
3. Задуматися про актуальний в усі часи вибір: гроші чи кохання.

Чи стане життя без грошей прекрасним? У це вірили і про це мріяли персонажі неперевершених сатиричних оповідань Михайла Зощенка. Драматург Наталія Уварова написала прекрасну п'єсу за мотивами творів цього письменника.

Так, мріям цим поки що не дано втілитися. Це ми ясно бачимо, щодня розглядаючи цінники магазинів, рахунки за комунальні послуги і відсотки за кредити в банках. Колись Михайло Зощенко іронізував над своїми сучасниками, які були готові «продати за червончик» самотній дамі свого чоловіка. Звичайно, разом з усіма... інтимними подробицями сімейного життя.

Сьогодні «червончик» змінився «долярчиком». Але головне запитання – чи змінилися ми? Чи пам'ятає кожен із нас, що крім матеріальних цінностей, існують й інші – вічні: честь, обов’язок, дружба і, звичайно ж, кохання. Якщо у вас є хоч найменші сумніви, то терміново вирушайте на постановку «Сватання монтера».

Ми гарантуємо, що стріла нашого невтомного Амура-Купідона обов'язково простромить ваші серця. Тож із театру ви будете виходити вже веселими, окриленими й закоханими!

Інші дати

сватання монтера

04 травня 2019 19:00

Центр мистецтв Новий український театр, Київ

Перейти до опису
від 250 грн.

Схожі події

Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати Мюзикл The PROMISE Мюзикл The PROMISE 2 Події Мюзикл The PROMISE -50% на другий 26.04 - 27.04.2019