сватання монтера

20 січня 2019, Нд. 19:00
Центр мистецтв Новий український театр Київ, вул. Михайлівська, 24ж
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Ах, як прекрасна буде життя! ..
Життя без грошей .. Життя без грошей !!!
І як приємно буде жити
І без турбот і прикрощів! ..

Приблизно так і абсолютно серйозно мріяли наші предки - «герої» сатиричних оповідань Михайла Зощенка - всього лише якихось неповних сто років тому. У що втілилися їх мрії ми бачимо щодня в цінниках магазинів, платіжках за «комуналку», банківських кредітопроцентах і т.д. і т.п.

Зощенко посміюється над своїми сучасниками, готовими за «червончик» «продати» власного чоловіка самотньою дамі в навантаження з усіма наслідками, що випливають інтимними подробицями сімейного житія. Сьогодні «Червончик» змінилися «долярчікамі» ... Але чи змінилися ми? .. Чи пам'ятаємо про те, що крім грошей, є й інші горезвісні «вічні» цінності - честь, дружба, любов, борг і т.д. і т.п.

Якщо у Вас, дорогі глядачі, виникають хоч найменші сумніви - терміново приходьте на виставу «Сватання монтера». Гарантуємо, стріла нашого невтомного Купідона-Амура обов'язково «прошиє» Ваше серце! І від нас Ви вийдете веселим, закоханим і окриленим!

Схожі події

Звітний концерт хореографічної школи 25 травня 11:00, Сб Звітний концерт хореографічної школи Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Звітний концерт хореографічної школи Вже не хочу 25 травня Звітний концерт хореографічної школи Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 190 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Чорний квадрат. Любов буває двічі! 23 квітня 19:30, Вт Чорний квадрат. Любов буває двічі! Київ, ATLAS від 180 грн. Чорний квадрат. Любов буває двічі! Вже не хочу 23 квітня Чорний квадрат. Любов буває двічі! ATLAS Придбати Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш 14 травня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Вже не хочу 14 травня Чорний Квадрат: Сексом Дружбу не зіпсуєш Bel etage Придбати