сватання монтера

27 липня 2019, Сб. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Сватання монтера»?

1. Подивитися яскраву інтимну комедію-водевіль.
2. Зустрітися з улюбленими персонажами Михайла Зощенка.
3. Задуматися про актуальний в усі часи виборі: гроші чи любов.

Чи стане життя без грошей прекрасної? У це вірили і про це мріяли персонажі неперевершених сатиричних оповідань Михайла Зощенка. Драматург Наталія Уварова написала прекрасну п'єсу за мотивами творів цього письменника.

Так, мріям цим поки що не дано втілитися. Це ми ясно бачимо, кожен день розглядаючи цінники магазинів, рахунки за комунальні послуги і відсотки за кредити в банках. Колись Михайло Зощенко іронізував над своїми сучасниками, які були готові «продати за червончик» самотньою дамі свого чоловіка. Звичайно, в навантаження з усіма наслідками, що випливають ... інтимними подробицями сімейного життя.

Сьогодні «червончик» змінився «долярчіком». Але головне питання - чи змінилися ми? Чи пам'ятає кожен з нас, що крім матеріальних цінностей, існують і інші - вічні: честь, борг, дружба і, звичайно ж, любов. Якщо у вас є хоч найменші сумніви, то терміново вирушайте на постановку «Сватання монтера».

Ми гарантуємо, що стріла нашого невтомного Амура-Купідона обов'язково простромить ваші серця. Так що з театру ви будете виходити вже веселим, окриленим і закоханим!

Схожі події

Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару 29 листопада 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Вже не хочу 29 листопада Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Польська кров Польська кров 2 Події Польська кров 24.11 - 05.12.2019