Світлана Островська

6 листопада 2018, Вт. 19:00
Будинок Актора Київ, Ярославів Вал, 7
від 120 грн.
від 120 грн.

Галерея

Світлана Островська у Києві - фото №1 picture
Світлана Островська у Києві - фото №2 picture
Світлана Островська у Києві - фото №3 picture
Світлана Островська у Києві - фото №4 picture
Світлана Островська у Києві - фото №5 picture
Світлана Островська у Києві - фото №6 picture
Світлана Островська у Києві - фото №7 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Світлани Островської?

1. Якщо ви скучили за справжньою, щирою музикою і тими часами, коли пісні писали композитори
2. Якщо ви вірите в любов і романтику і готові відкрити своє серце для нових зустрічей і знайомств
3. Якщо ви хочете подарувати усмішку своїм батькам

«Для тех, кто ждет» - це нова програма Світлани Островської, авторки і виконавиці власних пісень, поетеси, композиторки, головної редакторки жіночого журналу WELLNESS.

Назву програмі дала однойменна пісня «Для тех, кто ждет», записана і виконана вперше радянською співачкою Ларисою Мондрус. І ось 55 років потому Світлана запропонує свою версію пісні. Крім цього золотого хіта, прозвучать й інші пісні, добре знайомі тим, чия юність припала на 70-ті роки минулого століття.

Але, звичайно, основа програми - пісні самої Світлани. Хтось називає їх шансоном, хтось - сучасною естрадою, хтось, почувши альбом «Ольга - королева русов. Песни Киевской Руси», говорить, що це етно. Напевно, все це є потроху піснях Світлани Островської, адже кожна творча людина багатогранна і непередбачувана, але головне, що точно присутнє у творчості співачки - це щирість, глибина переживань через те, відбувається і в особистому житті, і в країні, і, звичайно, жіночність. Кожна пісня - це маленька жіноча історія любові, великого почуття і розчарування, радості від зустрічі з коханим і смутку від розставання з ним.

Світлана - одеситка, і одеська енергія, авантюризм і гумор органічно вплелися в любовну лірику, іноді доповнюючи її, а іноді пропонуючи нові несподівані рішення, як в піснях «Диета», «Заплескалось сердце», Honey Moon.

У програмі «Для тех, кто ждет» співачці вдалося органічно поєднати свою творчість із піснями епохи 70-х. Як каже сама Світлана: «Раніше музику писали композитори, а зараз усі, кому не лінь. Тому мені захотілося доторкнутися до справжньої музики. Пісні того часу - наївні і чисті. Напевно, як і я сама. У мене вже була програма «Пісні з радянських кінофільмів». І ось знову трохи ретро. Але справжня музика, вона ж назавжди. І сьогодні вона не звучить старомодно, навпаки - як ковток свіжого повітря. Тому приходьте на концерт самі і приводьте своїх батьків! Тим більше, що концерт пройде в такому прекрасному місці - культурному оазисі Києва - Будинку актора».

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Rhye 21 червня 19:00, Пт Rhye Київ, Bel etage від 1099 грн. Rhye Вже не хочу 21 червня Rhye Bel etage Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати