28 лютого 2019, Чт. 20:00
Будинок Кіно Київ, ул. Саксаганского, 6
від 100 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантований повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:20:00 27/02/2019. деталі тут
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Довлатов Jazz. Філія у Києві - фото №1 Довлатов Jazz. Філія у Києві
Довлатов Jazz. Філія у Києві - фото №2 Довлатов Jazz. Філія у Києві афіша
Довлатов Jazz. Філія у Києві - фото №3 Довлатов Jazz. Філія у Києві квитки

Про подiю

Svitlo Concert відкриває нову серію літературно-музичних вечорів, в яких ми будемо занурюватися у твори разом з актором Олександром Мельником і композитором Андрієм Пономарьовим, який за допомогою рояля та інших інструментів буде малювати візерунки в нашій душі.

У цей вечір ми пірнемо в океан почуттів Сергія Довлатова і його спогадів з книги "Філія". Це твір про радощі і втрати, про біль і щастя, про любов і про її ілюзії, про зрілість і навпаки юну незрілість, часто повну страждань. Про те, як часто ми тримаємося за те, що нам не потрібно і заподіює біль, і як з висоти минулого часу ми розуміємо, що все було саме так, як повинно було бути. Про те, як мало насправді потрібно для щастя. Про доброту і чуйність. Про справжнє життя, таке, яким воно є, з його неідеальністю, в якій так багато краси.