Хемінгуей Jazz. Свято, яке завжди з тобою

27 лютого 2019, Ср. 20:00
Будинок Кіно Київ, ул. Саксаганского, 6
від 100 грн.
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

«Свято, яке завжди з тобою» Ернеста Хемінгуея - це красива і справжня історія про любов до коханої, друзям, життя і Парижу. Історія, яку можна перечитувати безкінечно.

«Потрапивши нарешті до Миро, ми прекрасно пообідали, але коли ми поїли і про їжу вже не думали, почуття, яке на мосту ми прийняли за голод, не зникло і жило в нас, поки ми їхали на автобусі додому.

Воно не зникло, коли ми увійшли в кімнату і лягли в ліжко, і коли ми любили один одного в темряві, воно теж не зникло. І коли я прокинувся і побачив у відкриті вікна місячне світло на дахах високих будинків, воно теж не зникло. Я відсунувся, щоб місяць не світив мені в обличчя, але заснути вже не міг і лежав з відкритими очима і думав про це. Ми обидва двічі прокидалися за ніч, і тепер дружина міцно спала, і на обличчя її падало світло місяця. А я все думав про одне й те ж і як і раніше нічого не міг зрозуміти. А ще вранці я бачив оманливу весну, і чув дудку пастуха, гнав кіз, і ходив за ранковою програмою скачок, і життя здавалося таким простим.»

І кожен раз читаючи її, у мене було безмежне бажання зробити літературно - музичний занурення в роман разом з актором і композитором і ось нарешті моя мрія збулася. - Євген Кривін (Svitlo Concert), продюсер і режисер спектаклю.