Олена Кравець та Олена Андрейчикова «Іронічні читання»

6 серпня 2020, Чт. 20:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 300 грн.
від 300 грн.

Про подiю

Запах троянд, літній вечір, джаз і іронічні читання.

У розарії ботанічного саду, разом з Оленою Кравець, письменницею Оленою Андрейчикова і чудовим джазовим піаністом Андрієм Показом ми потрапимо в чарівний світ повний посмішок, іронії, натхнення, світлого смутку і любові.

Літературно-музичне дійство, повне веселих, ніжних, іронічних історій, які розповідають про нас з вами, про чоловіків і жінок, про дітей і батьків, про наших падіння та злети, про відносини з колегами, друзями, коханими, про тих, хто за сотні кілометрів, і тих, хто в сусідній кімнаті.

Подаруйте собі та близьким чарівний вечір.

Схожі події

Вечір джазу і вина в саду 08 серпня 20:00, Сб Вечір джазу і вина в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 300 грн. Вечір джазу і вина в саду Вже не хочу 08 серпня Вечір джазу і вина в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати ДахаБраха. Літній концерт на терасі 27 серпня 19:00, Чт ДахаБраха. Літній концерт на терасі Київ, D12 від 850 грн. ДахаБраха. Літній концерт на терасі Вже не хочу 27 серпня ДахаБраха. Літній концерт на терасі D12 Придбати