Класика для всіх. Відкриття нового сезону

28 вересня 2018, Пт. 20:00
Будинок Кіно Київ, ул. Саксаганского, 6
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Класика для всіх?

1. Почути кращий оркестр країни
2. Насолодитися новою програмою
3. Провести вечір у компанії неймовірно красивої класики

Літо з його теплими вечорами залишилося позаду. Але не варто засмучуватися: восени настає найкращий час, коли можна насолодитися тим, що підготували до нового сезони артисти. 28 вересня запрошуємо вас до Будинку кіно, де Svitlo Concert і камерний оркестр "Віртуози Києва" презентують нову програму. Відкривати сезон 2018-2019 потрібно яскраво!

"Віртуози Києва" стали першим незалежним оркестром у країні. У його складі - найталановитіші музиканти, які вміють дивувати. Цей камерний оркестр - один із найбільш затребуваних українських колективів. За рік вони встигають дати більше сотні концертів не тільки в країні, але і за кордоном - в Іспанії, Азербайджані, Ізраїлі, ОАЕ, Швейцарії.

28 вересня у вас буде можливість зануритися з головою в чарівну красу вічної класичної музики. Зі сцени прозвучать неймовірні твори композиторів Антоніна Дворжака, Войцеха Кіляра, Петра Чайковського, Дмитра Шостаковича, Сергія Рахманінова, Валентина Сильвестрова та багатьох інших. При цьому вечір обіцяє бути не тільки музично багатим, але й атмосферним. Оповідач доповнить програму своїми захопливими історіями, а свічки створять таємничий і душевний антураж. Чекаємо на вас!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Літні симфонії -10% на кожен 02 червня 19:00, Нд Літні симфонії Київ, КВЦ Парковий від 290 грн. Літні симфонії Вже не хочу 02 червня Літні симфонії КВЦ Парковий Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати