KYIV JAZZ & WHISKY FESTIVAL

8 вересня 2019, Нд. 20:30
ВДНГ Київ, пр-т Ак. Глушкова, 1
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на KYIV JAZZ & WHISKY FESTIVAL?

1. Насолодитися віртуозною грою джаз-бендів з Європи і Америки.
2. Витримане віскі і коктейлі від кращих київських барів.
3. Фестиваль в саду - це як маленький відпустку в місті.

7 і 8 вересня, в «Саду Бажань» Svitlo Concert влаштовує справжнє свято для любителів гарної музики та напоїв.

Ми вирішили поєднати разом один з наших улюблених напоїв і музичних жанрів - Віскі і Джаз! З обіду і до півночі на сцені в ці дні будуть грати джазові колективи з Європи, США та України. Бігбенд, Брас, традиційний і модерний джаз, фанк і місцями навіть блюз. Незабаром ми оголосимо повний лайн-ап.

Ви зможете продегустувати кращі односолодові і купажування віскі або насолодитися смачними коктейлями на основі віскі від кращих українських барів і брендів. Спробувати страви в основі яких лежить віскі від кращих київських ресторанів. Побувати на лекції про віскі, вибрати собі додому гарну пляшку віскі і просто насолодитися музикою джаз в компанії вашого напою.

Сад, джаз і віскі - краще, що може трапиться теплим осіннім вечором.

Ціна квитка буде рости щомісяця. Перша партія квитків по 200 грн, наступні по 250, і 300 грн.

Схожі події

Оля Полякова. Королева ночі 21 вересня 19:00, Сб Оля Полякова. Королева ночі Львів, Стадіон «Арена Львів» від 95 грн. Оля Полякова. Королева ночі Вже не хочу 21 вересня Оля Полякова. Королева ночі Стадіон «Арена Львів» Придбати БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД 09 листопада 19:00, Сб БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Київ, Палац спорту Вже не хочу 09 листопада БУМБОКС. ТАЄМНИЙ КОД Палац спорту Придбати «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 3 Події «Вот и всё, вот и всё»: Stand Up шоу Наталії Краснової 29.11 - 01.12.2019