KYIV JAZZ & WHISKY FESTIVAL

8 вересня 2019, Нд. 20:30
ВДНГ Київ, пр-т Ак. Глушкова, 1
від 200 грн.
від 200 грн.

Про подiю

Чому варто піти на KYIV JAZZ & WHISKY FESTIVAL?

1. Насолодитися віртуозною грою джаз-бендів з Європи і Америки.
2. Витримане віскі і коктейлі від кращих київських барів.
3. Фестиваль в саду - це як маленький відпустку в місті.

7 і 8 вересня, в «Саду Бажань» Svitlo Concert влаштовує справжнє свято для любителів гарної музики та напоїв.

Ми вирішили поєднати разом один з наших улюблених напоїв і музичних жанрів - Віскі і Джаз! З обіду і до півночі на сцені в ці дні будуть грати джазові колективи з Європи, США та України. Бігбенд, Брас, традиційний і модерний джаз, фанк і місцями навіть блюз. Незабаром ми оголосимо повний лайн-ап.

Ви зможете продегустувати кращі односолодові і купажування віскі або насолодитися смачними коктейлями на основі віскі від кращих українських барів і брендів. Спробувати страви в основі яких лежить віскі від кращих київських ресторанів. Побувати на лекції про віскі, вибрати собі додому гарну пляшку віскі і просто насолодитися музикою джаз в компанії вашого напою.

Сад, джаз і віскі - краще, що може трапиться теплим осіннім вечором.

Ціна квитка буде рости щомісяця. Перша партія квитків по 200 грн, наступні по 250, і 300 грн.

Схожі події

Vivienne Mort 14 вересня 19:00, Пн Vivienne Mort Київ, D12 від 390 грн. Vivienne Mort Вже не хочу 14 вересня Vivienne Mort D12 Придбати Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва 14 серпня 19:00, Пт Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 14 серпня Рок балади на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 790 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати