Mammal Hands

28 січня 2021, Чт. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 450 грн.
від 450 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу/грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: Svitlo Concert
Контакти організатора: [email protected]

Mammal Hands у Києві! 9 квітня сцена Жовтневого палацу наповниться звуками сучасного джазу, які зачаровують, у виконанні Mammal Hands.

Чому варто піти на концерт Mammal Hands?

1. Ці музиканти вміють перетворювати джаз на рейв.
2. Mammal Hands – одні з провідних представників сучасного джазу.
3. Виступи колективу наживо захоплюють, поглинають і занурюють у незвіданий світ.

10 грудня в Жовтневому палаці – гіпнотичні та неймовірно енергійні Mammal Hands! Організатор зустрічі з передовиками джазу в українській столиці – Svitlo Concert. Приходьте!

Mammal Hands називають неземними та величними. А The Guardian зазначили, що вони вміють перетворити джаз на «гучний рейв-акт». Концерти гурту випромінюють драйв і шалену енергетику. За це Mammal Hands порівнюють із GoGo Penguin і Portico Quartet.

Сьогодні гурт Mammal Hands – на гребені нової хвилі джазу. Поєднавши у своїй музиці класичний джаз, рок-мотиви й електроніку, колектив підкорює мільйони та ніжиться в позитивних відгуках критиків. І поки перегляди на YouTube зашкалюють, музиканти продовжують створювати свої шедеври з опорою на суфійський транс і західноафриканське звучання.

Побачимося!