Музика з фільмів про кохання

24 червня 2018, Нд. 20:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 350 грн.
від 350 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт «Музика з фільмів про кохання»?

1. Провести романтичний вечір в приємній компанії.
2. Почути хіти з легендарних фільмів у приголомшливому об'ємному звучанні.
3. Літнє тепло і краса навколишньої природи - ваші найкращі супутники на цей вечір.

Зверніть увагу, що у зв'язку зі зміною погодних умов подія переноситься з 22 червня на 24 червня. Квитки дійсні.

24 червня запрошуємо вас у Ботанічний сад на красивий і ніжний концерт «Музика з фільмів про кохання». Не пропустіть шанс отримати море позитивних емоцій і подарувати яскраві враження близьким людям.

Найвідоміші твори, які звучать в кіношедеврах минулого століття, виконають для вас музиканти оркестру «Віртуози Києва». Прекрасні мелодії, чарівний вечір - чи не про це мріє кожен з нас! Проведіть час із задоволенням, разом з коханою людиною приходьте на концерт «Музика з фільмів про кохання». До зустрічі!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський, Київ від 399 грн. Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валентин Куба 18 серпня 20:00, Сб Валентин Куба Літній театр Морвокзал, Одеса від 150 грн. Валентин Куба Вже не хочу 18 серпня Валентин Куба Літній театр Морвокзал Придбати Класика в саду. Бах 18 серпня 20:00, Сб Класика в саду. Бах Ботанічний сад ім. Гришка, Київ від 0 грн. Класика в саду. Бах Вже не хочу 18 серпня Класика в саду. Бах Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Джаз на пляжі Джаз на пляжі 5 Подiй Джаз на пляжі 16.08 - 13.09.2018