24-pay-mark Created with Sketch.

PIANOБОЙ JAZZ LIVE в саду

12 вересня 2021, нд. 19:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 550 грн.
від 550 грн.

Про подiю

PIANOБОЙ JAZZ LIVE в саду у Києві! Чекаємо на вас 2021-09-12 в 19:00 на локації Ботанічний сад ім. Гришка, Київ.
Ви можете придбати квитки на PIANOБОЙ JAZZ LIVE в саду на Concert.ua онлайн.Коли у 18 років я потрапив до гурту “Океан Ельзи”, хлопці дали мені прізвисько “джазове зло”: мабуть тому, що побоювалися, що моя пристрасть до джазу зламає простий зрозумілий рок-н-рол. Але життя мені показало, що саме драйвить мене найбільше в музиці та це вихід за рамки стилів та жанрів, тому що в цьому є енергетика об'єднання: хтось любить просту поп-музику, хтось більш тонкий джаз, хтось складну класику, але якщо ти вправно жонглюєш цими стилями, тобі до снаги об'єднати  людей різних уподобань та кругозорів. 

До того ж піанобой неминуче стає меном))

У мене немає цілі вразити когось технікою або авангардським підходом, я просто хочу святкувати ДЖАЗ у всьому його різноманітті. 

Хочу разом із тими, хто прийде на концерт, пережити все те, що дав джаз нашій цивілізації та особисто мені: угар, бунт, сум, задушливі бари, прогулянки під дощем, хрипіння старих платівок…

Програма, яку ми готуємо, увібрала в себе найближче й найцікавіше для мене  із джазу та передає це крізь призму моїх пісень. 

Загальновизнані хіти, соціальний другий альбом, трохи забутої класики - це буде вельми емоційний мікс з раннього бі-бопу, кул-джазу, свінгу, кубинського та бразильського джазу, фанку й ф’южену, танго й, звісно, лірики - балад, джаз-вальсів. И не обойдется без классической музыки, потому что все это часть нашего осмысления себя как людей постмодернистской эпохи.

Джаз - то дуже компанійська й єднуюча історія, це задоволення від спільного джему: це справжня магія, коли між однодумцями виникає контакт. Тому на сцені у нашій праджазованій програмі буде не тільки наш беззмінний басист, але й відомий джазовий музикант - Микола Кістєньов, а також великий бенд з нашого бенду та запрошених музикантів та солисток) 

 

Lets celebrate jazz!

Схожі події

ТНМК 15 грудня 18:00, чт ТНМК Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 590 грн. ТНМК Вже не хочу 15 грудня ТНМК МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17 жовтня 18:30, пн Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 230 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 17 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Придбати Іво Бобул - Одна єдина Україна 18 жовтня 17:00, вт Іво Бобул - Одна єдина Україна Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 250 грн. Іво Бобул - Одна єдина Україна Вже не хочу 18 жовтня Іво Бобул - Одна єдина Україна Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати