24-pay-mark Created with Sketch.

PIANOБОЙ JAZZ LIVE в саду

12 вересня 2021, нд. 19:00
Ботанічний сад ім. Гришка Київ, вул. Тимирязівська, 1
від 550 ₴
від 550 ₴

Про подiю

PIANOБОЙ JAZZ LIVE в саду у Києві! Чекаємо на вас 2021-09-12 в 19:00 на локації Ботанічний сад ім. Гришка, Київ.
Ви можете придбати квитки на PIANOБОЙ JAZZ LIVE в саду на Concert.ua онлайн.Коли у 18 років я потрапив до гурту “Океан Ельзи”, хлопці дали мені прізвисько “джазове зло”: мабуть тому, що побоювалися, що моя пристрасть до джазу зламає простий зрозумілий рок-н-рол. Але життя мені показало, що саме драйвить мене найбільше в музиці та це вихід за рамки стилів та жанрів, тому що в цьому є енергетика об'єднання: хтось любить просту поп-музику, хтось більш тонкий джаз, хтось складну класику, але якщо ти вправно жонглюєш цими стилями, тобі до снаги об'єднати  людей різних уподобань та кругозорів. 

До того ж піанобой неминуче стає меном))

У мене немає цілі вразити когось технікою або авангардським підходом, я просто хочу святкувати ДЖАЗ у всьому його різноманітті. 

Хочу разом із тими, хто прийде на концерт, пережити все те, що дав джаз нашій цивілізації та особисто мені: угар, бунт, сум, задушливі бари, прогулянки під дощем, хрипіння старих платівок…

Програма, яку ми готуємо, увібрала в себе найближче й найцікавіше для мене  із джазу та передає це крізь призму моїх пісень. 

Загальновизнані хіти, соціальний другий альбом, трохи забутої класики - це буде вельми емоційний мікс з раннього бі-бопу, кул-джазу, свінгу, кубинського та бразильського джазу, фанку й ф’южену, танго й, звісно, лірики - балад, джаз-вальсів. И не обойдется без классической музыки, потому что все это часть нашего осмысления себя как людей постмодернистской эпохи.

Джаз - то дуже компанійська й єднуюча історія, це задоволення від спільного джему: це справжня магія, коли між однодумцями виникає контакт. Тому на сцені у нашій праджазованій програмі буде не тільки наш беззмінний басист, але й відомий джазовий музикант - Микола Кістєньов, а також великий бенд з нашого бенду та запрошених музикантів та солисток) 

 

Lets celebrate jazz!

Схожі події

Артем Пивоваров 20 квітня 19:00, сб Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 ₴ Артем Пивоваров Вже не хочу 20 квітня Артем Пивоваров Палац спорту Придбати The Harry Potter symphony 09.12, 26.12 The Harry Potter symphony Київ, Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського від 390 ₴ The Harry Potter symphony 09.12, 26.12 The Harry Potter symphony Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського Придбати Magic Christmas Symphony 23 грудня 18:00, сб Magic Christmas Symphony Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 ₴ Magic Christmas Symphony Вже не хочу 23 грудня Magic Christmas Symphony МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Різдвяний джазовий концерт музики Френка Сінатри 11 грудня 19:00, пн Різдвяний джазовий концерт музики Френка Сінатри Львів, Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 290 ₴ Різдвяний джазовий концерт музики Френка Сінатри Вже не хочу 11 грудня Різдвяний джазовий концерт музики Френка Сінатри Національний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати