Рояль в темряві: «Атлантида»

21 березня 2020, Сб. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Рояль в темряві: «Атлантида» в Києві! Чекаємо вас 2020-03-21 о 19:00 на майданчику Будинок Архітектора, Київ.

Ви можете купити квитки на Рояль в темряві: «Атлантида» на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Проект «Рояль в темряві» - це живий концертний експеримент, коли практикується "інше" слухання музики, при зануренні глядача в особливі обставини і стану.

Нашим провідником за роялем буде Олексій Шмурак - музикант, лектор і композитор, чиї твори звучали у Франції, Нідерландах, Британії, Словаччини, Вірменії, Грузії.

Світло, вид і повадки музиканта, інтер'єр, кольору - завжди додатково «направляють» наше сприйняття музики на концерті. Цього разу ми будемо позбавлені цих фільтрів, слухаючи чисту музику у виконанні музиканта.
Слухаючи не тільки музику, але і себе, свої внутрішні образи, перебуваючи в «візуальної невагомості» і отримавши свободу.

Перший концерт циклу, називається «Атлантида» і сповнений відсилань до музичних тем бароко, класики, романтизму, і течіям XX століття.