Найкрасивіша класика

22 лютого 2019, Пт. 20:00
Будинок Кіно Київ, ул. Саксаганского, 6
від 175 грн.
від 175 грн.

Галерея

Про подiю

Ми вирішили подарувати вам магію і зіграти найкрасивіші класичні мелодії.

Для цієї програми ми вибрали найбільш зворушливі, ніжні і повітряні твори класиків. Музика, від якої завмирає серце і яка надихає кожною своєю нотой. Оркестрові твори, дуети, квартети, музика для рояля і багато іншого прозвучить для вас у цей вечір!

Неймовірно красиві «Романс» Шостаковича, «павану» Форе, «Анданте» Вівальді, «Адажіо» Баха, «Пісня Сольвейг» з опери «Пер Гюхт» Гріга, «Вальс» Шопена, «Вечірня серенада» і «Аве Марія» Шуберта, «Лебідь» Каміля Сен-Санса, «Адажіо з Симфонії №5» Малера, «Зітхання» Ліста, «Вокаліз» Рахманінова, «Je te veux» Саті, «Дві душі» з опери «Орфей і Евредіка» Глюка, «Valse Sentimentale »Чайковського, «Дівчина з лляними волоссям» Дебюссі та інші хвилюючі композиції.

Не пропустіть найчарівніший вечір лютого!

Інші дати

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати The Chemical Brothers special offer 15 червня 20:00, Сб The Chemical Brothers Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. The Chemical Brothers Вже не хочу 15 червня The Chemical Brothers Міжнародний Виставковий Центр Придбати