6 лютого 2019, Ср. 20:00
Будинок Кіно Київ, ул. Саксаганского, 6
від 100 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантований повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:20:00 05/02/2019. деталі тут
від 100 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Друзі, цього разу ми вирішили зробити свято для всіх любителів хорошої літератури і тих хто не проти посміятися над собою.

На репетиціях попередніх програм ми найбільше насолоджувалися гумористичними етюдами письменників і з самого початку завжди хотіли зробити цілий концерт присвячений саме гумору в літературі.

І ось нарешті то ми це зробили і запрошуємо вас разом з нами розділити це неподобство, посміятися над текстами класиків і трошки над собою, тому що вміння сміятися над собою - це одне з найприємніших якостей, виручає в будь-якій ситуації.

А допоможуть нам в цьому: Данило Хармс, Ісаак Бабель, Сергій Довлатов, Василь Шукшин, Борис Вина, Ільф і Петров, Марк Твен, Еразм Роттердамський, Джером Кладка Джером, Генрі Міллер, О. Генрі, Шолом - Алейхема, Ярослав Гашек, Остап вишня, Сервантес, Михайло Зощенко, Жан де Лабрюер, Хуліо Кортасар, Антон Чехов та інші.