6 лютого 2019, Ср. 20:00
Будинок Кіно Київ, ул. Саксаганского, 6
від 100 грн.
від 100 грн.

Галерея

Про подiю

Друзі, цього разу ми вирішили зробити свято для всіх любителів хорошої літератури і тих хто не проти посміятися над собою.

На репетиціях попередніх програм ми найбільше насолоджувалися гумористичними етюдами письменників і з самого початку завжди хотіли зробити цілий концерт присвячений саме гумору в літературі.

І ось нарешті то ми це зробили і запрошуємо вас разом з нами розділити це неподобство, посміятися над текстами класиків і трошки над собою, тому що вміння сміятися над собою - це одне з найприємніших якостей, виручає в будь-якій ситуації.

А допоможуть нам в цьому: Данило Хармс, Ісаак Бабель, Сергій Довлатов, Василь Шукшин, Борис Вина, Ільф і Петров, Марк Твен, Еразм Роттердамський, Джером Кладка Джером, Генрі Міллер, О. Генрі, Шолом - Алейхема, Ярослав Гашек, Остап вишня, Сервантес, Михайло Зощенко, Жан де Лабрюер, Хуліо Кортасар, Антон Чехов та інші.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Пошлая Молли 25 травня 18:00, Сб Пошлая Молли Харків, Арт-завод МЕХАНІКА від 350 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 25 травня Пошлая Молли Арт-завод МЕХАНІКА Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати