Нова дата

Театр в темряві: Маяковський у весь рот

28 квітня 2020, Вт. 19:00
Будинок архітектора Київ, вул. Бориса Грінченка, 7
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА

"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся на пошту: [email protected]

Театр в темряві: Маяковський у весь рот в Києві! Чекаємо вас о 19:00 на майданчику Будинок Архітектора, Київ.

Ви можете купити квитки на Театр в темряві: Маяковський у весь рот на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Унікальний спектакль в повній темряві, присвячений віршам та листам Володимира Маяковського.

Одного разу нікому не відомий студент Маяковський, повертаючись зі спектаклю з Давидом Бурлюком, прочитав йому вірш "свого знайомого", на що Бурлюк зупинився, оглянув Маяковського з ніг до голови і сказав:
- Так це ж ви самі написали.
Після цього Бурлюк представляючи Маяковського друзям, говорив:
- Це видатний поет Маяковський.
Маяковському ж він велів писати тепер вірші, що б не підставляти Бурлюка. Так народжувалася зірка Володимира Маяковського, чиїм віршам і листів буде присвячений наш спектакль.

У виставі бере участь актор «Нового театру на Печерську» Григорій Бакланов, а так само старий рояль, темрява і ви.

До зустрічі на тому боці ...

Інші дати

Театр в темряві: Маяковський у весь рот

30 квітня 2020 19:00

Будинок архітектора, Київ

Перейти до опису
від 275 грн.

Театр в темряві: Маяковський у весь рот

28 квітня 2020 19:00

Будинок архітектора, Київ

Перейти до опису
від 250 грн.