Чарівна музика із чарівного кіно

16 лютого 2019, Сб. 20:00
Будинок Кіно Київ, ул. Саксаганского, 6
від 175 грн.
від 175 грн.

Галерея

Про подiю

16 лютого відбудеться знакова подія!
Оркестр «Віртуози Києва» знову зіграють першу програму з серії «Чарівна музика із чарівного кіно». Саме ця програма стала особливо улюбленою і відвідуваною серед київської публіки.

Програма складається з саундтреків до фільмів, які ми так любимо і хочемо слухати знову і знову. У виконанні оркестру «Віртуози Києва» прозвучать композиції з таких фільмів: «Північ у Парижі», «Амелі», «Вічне сяйво чистого розуму», «Закохайся в мене, якщо насмілишся», «Пан Ніхто», «В гонитві за щастям» , «Солодкий листопад», «Форрест Гамп» і багатьох інших. За славною традицією кожна композиція буде супроводжуватися короткими розповідями про фільми, композиціях і їх творців.

Подаруйте собі та близьким чудовий вечір і подорож у світ, де головне місце займає чарівна музика!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати