Пори Року. Вівальді, П’яццолла

18 листопада 2018, Нд. 20:00
Будинок Кіно Київ, ул. Саксаганского, 6
від 175 грн.
від 175 грн.

Про подiю

Ми підготували для вас унікальний вечір, на якому прозвучать два світових музичних шедеври.

«Пори року» Антоніо Вівальді - філософський роздум про круговерті життя і зразок композиторського майстерності, ілюстрований музичними замальовками «календар». «Времена года в Буенос-Айресі» Астора П'яццолли - лірична сюїта про почуття і долю маленької людини у великому місті. Навколишній світ очима двох геніїв постає таким різним, але однаково змушує захоплюватися повнотою життя, віртуозно відображеною в музиці.

У циклі з чотирьох скрипкових концертів укладено безліч смислів: чотири пори року - чотири віки життя людини - чотири сторони світу - чотири пори доби. А весь цикл «Пори року» - це шлях людини від юності, радості весняного світла до останніх радощів зими. Все це і зумовило визнання циклу як неперевершеного шедевру.

Два циклу «Пір року», кожен з яких завоював величезну популярність у всьому світі, виконає оркестр «Віртуози Києва».

Схожі події

Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати