Світи Івана Вирипаєва

14 липня 2019, Нд. 19:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Світи Івана Вирипаєва у Києві - фото №1 Світи Івана Вирипаєва у Києві
Світи Івана Вирипаєва у Києві - фото №2 Світи Івана Вирипаєва у Києві афіша
Світи Івана Вирипаєва у Києві - фото №3 Світи Івана Вирипаєва у Києві квитки
Світи Івана Вирипаєва у Києві - фото №4 Світи Івана Вирипаєва у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто відвідати творчий вечір Івана Вирипаєва?

1. Входить у 10-ку кращих сучасних драматургів світу.
2. Його п'єси перекладені більш ніж 20 мовами та поставлені у найпрестижніших театрах Європи.
3. перше в Україні ви зможете наживо поспілкуватися з режисером фільмів "Кисень", "Танець Делі" та «Ейфорія».

Вперше в Україні! Творчий вечір видатного драматурга, кінорежисера, сценариста, актора та одного з основоположників «нової драми» Івана Вирипаєва.

Іван Вирипаєв - один із найвідоміших драматургів сучасності світового рівня, чиї п'єси ставлять у багатьох країнах Європи. У творчому доробку режисера є фільми "Танець Делі", "Порятунок", "Кисень", "Ейфорія".

Газета The New York Times описала його, як найбільш талановитого сучасного драматурга Європи.

Він є лауреатом багатьох престижних нагород за свої театральні та кінематографічні роботи, серед яких: "Маленький Золотий Лев" - премія незалежного молодіжного журі на 63-му Венеціанському кінофестивалі, Гран-прі Варшавського кінофестивалю. Премія Юргена Бансемера і Уте Ниссена у номінації "Кращий драматург" (2009 ) і Гран-прі численних театральних фестивалів (Торунь, Москва, Гейдельберг, Лодзь).

У 2011 році в Польщі, разом зі своєю дружиною Кароліною Грушкою, він був удостоєний звання "Людина року". З 2016-го живе та працює у Варшаві, де керує творчим продюсерським центром WEDA. Він є одним із найбільш визнаних й успішних польських театральних продюсерів.

"На зустрічі у Києві, я б хотів поділитися з глядачами своїм поглядом на такі речі, як: «Творчість», «Сучасний театр», «Драматургія» та «Розвиток». Ще мені б дуже хотілося розповісти трохи про те, що таке п'єса, в чому сенс і значення театру, а також поговорити про «духовне мистецтво». У другій частині нашої зустрічі я з великим задоволенням відповім на запитання залу. Запрошую всіх бажаючих на зустріч". Іван Вирипаєв.

Більше про подію ви зможете дізнатися тут

Схожі події

Подарункові Сертифікати CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Вт Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 250 грн. Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові Сертифікати CONCERT.UA Concert.ua Придбати Подарункові конверти CONCERT.UA 31 грудня 10:00, Вт Подарункові конверти CONCERT.UA Київ, Concert.ua від 15 грн. Подарункові конверти CONCERT.UA Вже не хочу 31 грудня Подарункові конверти CONCERT.UA Concert.ua Придбати Екскурсія по Одеському оперному театру Екскурсія по Одеському оперному театру 4 Події Екскурсія по Одеському оперному театру 22.11 - 30.11.2019 FUTURISM FUTURISM 1 Подія FUTURISM 23.11 - 23.11.2019