Світи Івана Вирипаєва

14 липня 2019, Нд. 19:00
Будинок Кіно Київ, ул. Саксаганского, 6
від 200 грн.
Гарантія повернення коштів При оплаті карткою гарантоване повернення 90% номінальної вартості оплачених квитків за запитом покупця. Крайній термін запиту з особистого кабінету:19:00 13/07/2019. деталі тут
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Світи Івана Вирипаєва у Києві - фото №1 Світи Івана Вирипаєва у Києві
Світи Івана Вирипаєва у Києві - фото №2 Світи Івана Вирипаєва у Києві афіша
Світи Івана Вирипаєва у Києві - фото №3 Світи Івана Вирипаєва у Києві квитки
Світи Івана Вирипаєва у Києві - фото №4 Світи Івана Вирипаєва у Києві на concert.ua

Про подiю

Чому варто відвідати творчий вечір Івана Вирипаєва?

1. Входить у 10-ку кращих сучасних драматургів світу.
2. Його п'єси перекладені більш ніж 20 мовами та поставлені у найпрестижніших театрах Європи.
3. перше в Україні ви зможете наживо поспілкуватися з режисером фільмів "Кисень", "Танець Делі" та «Ейфорія».

Вперше в Україні! Творчий вечір видатного драматурга, кінорежисера, сценариста, актора та одного з основоположників «нової драми» Івана Вирипаєва.

Іван Вирипаєв - один із найвідоміших драматургів сучасності світового рівня, чиї п'єси ставлять у багатьох країнах Європи. У творчому доробку режисера є фільми "Танець Делі", "Порятунок", "Кисень", "Ейфорія".

Газета The New York Times описала його, як найбільш талановитого сучасного драматурга Європи.

Він є лауреатом багатьох престижних нагород за свої театральні та кінематографічні роботи, серед яких: "Маленький Золотий Лев" - премія незалежного молодіжного журі на 63-му Венеціанському кінофестивалі, Гран-прі Варшавського кінофестивалю. Премія Юргена Бансемера і Уте Ниссена у номінації "Кращий драматург" (2009 ) і Гран-прі численних театральних фестивалів (Торунь, Москва, Гейдельберг, Лодзь).

У 2011 році в Польщі, разом зі своєю дружиною Кароліною Грушкою, він був удостоєний звання "Людина року". З 2016-го живе та працює у Варшаві, де керує творчим продюсерським центром WEDA. Він є одним із найбільш визнаних й успішних польських театральних продюсерів.

"На зустрічі у Києві, я б хотів поділитися з глядачами своїм поглядом на такі речі, як: «Творчість», «Сучасний театр», «Драматургія» та «Розвиток». Ще мені б дуже хотілося розповісти трохи про те, що таке п'єса, в чому сенс і значення театру, а також поговорити про «духовне мистецтво». У другій частині нашої зустрічі я з великим задоволенням відповім на запитання залу. Запрошую всіх бажаючих на зустріч". Іван Вирипаєв.

Більше про подію ви зможете дізнатися тут