Святкова шоу-програма "Музика сердець"

14 лютого 2019, Чт. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Музика сердець: кохайте і будьте коханими!

Він каже: «чорне», Вона каже: «біле», він: «так», а Вона: «ні»! Однак, один без одного вони зроду не представляють ...

У святковій шоу-програмі до Дня Святого Валентина «Музика сердець» Національна оперета розділиться на команду чоловіків і команду жінок, щоб поборотися за першість, визначити хто сміливіший, кмітливий, талановитий, розумний, хто краще співає, танцює, жартує, врешті-решт - хто краще. І все заради того, щоб знову переконатися - ми стоїмо один одного! Щоб довести, що закохані серця б'ються в унісон під властиву тільки їм заворожує мелодію любові.

Національна оперета запрошує зануритися в всепоглинаючу всеосяжну атмосферу свята, повну пристрасті, інтриги, курйозів, неймовірних пригод і яскравих вражень. Поряд з цікавою, вишуканою, святковою програмою концерту вас чекають вікторини, розіграші, подарунки і сюрпризи.

Не пропустіть можливості взяти участь в солодкому і гарячому музичному «батл за любов», відкрийте своє серце, нехай воно наповниться музикою любові!

Схожі події

Дитячий балет 27 липня 11:00, Сб Дитячий балет "Спляча красуня" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Дитячий балет Вже не хочу 27 липня Дитячий балет "Спляча красуня" Одеський театр Опери та Балету Придбати Лебедине озеро Лебедине озеро 3 Події Лебедине озеро 26.07 - 28.07.2019 Дмитро Романов 24 липня 20:00, Ср Дмитро Романов Одеса, Зелений театр від 300 грн. Дмитро Романов Вже не хочу 24 липня Дмитро Романов Зелений театр Придбати Аліса в країні чудес 28 липня 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 10 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 28 липня Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати