Святкова шоу-програма "Музика сердець"

14 лютого 2019, Чт. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Про подiю

Музика сердець: кохайте і будьте коханими!

Він каже: «чорне», Вона каже: «біле», він: «так», а Вона: «ні»! Однак, один без одного вони зроду не представляють ...

У святковій шоу-програмі до Дня Святого Валентина «Музика сердець» Національна оперета розділиться на команду чоловіків і команду жінок, щоб поборотися за першість, визначити хто сміливіший, кмітливий, талановитий, розумний, хто краще співає, танцює, жартує, врешті-решт - хто краще. І все заради того, щоб знову переконатися - ми стоїмо один одного! Щоб довести, що закохані серця б'ються в унісон під властиву тільки їм заворожує мелодію любові.

Національна оперета запрошує зануритися в всепоглинаючу всеосяжну атмосферу свята, повну пристрасті, інтриги, курйозів, неймовірних пригод і яскравих вражень. Поряд з цікавою, вишуканою, святковою програмою концерту вас чекають вікторини, розіграші, подарунки і сюрпризи.

Не пропустіть можливості взяти участь в солодкому і гарячому музичному «батл за любов», відкрийте своє серце, нехай воно наповниться музикою любові!

Схожі події

Чорний Квадрат: Гола правда 02 квітня 19:30, Вт Чорний Квадрат: Гола правда Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Гола правда Вже не хочу 02 квітня Чорний Квадрат: Гола правда Bel etage Придбати Собаче серце -50% на другий 12 квітня 19:00, Пт Собаче серце Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр від 70 грн. Собаче серце Вже не хочу 12 квітня Собаче серце Рівненський академічний український музично-драматичний театр Придбати Мастер і Маргарита -50% на другий 26 березня 18:00, Вт Мастер і Маргарита Чернігів, Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка від 150 грн. Мастер і Маргарита Вже не хочу 26 березня Мастер і Маргарита Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка Придбати Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever 07 квітня 19:00, Нд Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Львів, Перший український театр для дітей та юнацтва від 140 грн. Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Вже не хочу 07 квітня Про що мовчать чоловіки, або Дикун forever Перший український театр для дітей та юнацтва Придбати