24-pay-mark Created with Sketch.

Святковий концерт

від 50 ₴

Про подiю

Напередодні різдвяних свят оркестр під керівництвом Хобарта Ерла підготували цикл урочистих концертів «Різдвяні Зустрічі - Odessa Violin Fest», які відбудуться 10, 17 та 24 грудня.

Три блискучих скрипалів та улюблені скрипкові концерти пролунають вже цього грудня. 

17 грудня - другий концерт різдвяного циклу з яскравим скрипалем Андрієм Бєловим.

В програмі концерту найвіртуозніші каприси Паганіні та фаустовська тема в творах Вагнера (Увертюра «Фауст») і Венявського (Фантазія на теми «Фауста» Гуно). Програма пролунає під керівництвом ідейного натхненика різдвяного циклу концертів - Хобарта Ерла. 

Андрій є одним з провідних українських музикантів свого покоління. В якості соліста і камерного музиканта він записав понад 20 альбомів для Naxos, CPO, Avi-Music, Hänssler Classics, Hänssler-Profil, Guttingi, Solo Musica, Genuin, Hyperion і Rakete Media.

В якості соліста він співпрацював з такими відомими оркестрами, як Національний оркестр Французького радіо, Філармонічний оркестр Північнонімецького радіо, Симфонічний оркестр Баварського радіо, Національний філармонічний оркестр України і Мюнхенський камерний оркестр під керуванням таких диригентів, як Курт Мазур, Ян Паскаль Тортелье, Джанандреа Нозеда, Мігель Гомес-Мартінес, Крістіан Армінг, Агнешка Дузсмаль, Джунічі Хірокі, Крістоф Поппен, Енріке Маццола і други .

Андрій Бєлов виграв кілька великих нагород на міжнародних конкурсах. У Кронбергській академії виступав з Гідоном Кремером, Юрієм Башметом та Beaux Arts Trio. 

Андрій Бєлов є професором кафедри скрипки Вищої школи музики ім. Роберта Шумана в Дюссельдорфі. Він регулярно проводить майстер-класи в Європі, Азії та США.


Запрошуємо до святкової феєрії цього грудня в Одеській філармонії! 

 
❗️ Нагадуємо, що за рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 18 жовтня встановлений «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Одеської області, тому відвідування концерту можливе лише при наявності COVID-сертифікату про вакцинацію або довідки про тестування (негативний результат ПЛР-тестування).
 

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] 08 липня 18:30, пн МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 700 ₴ МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] Вже не хочу 08 липня МУР. Реп-мюзикл Ти [Романтика] МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати