Симфонія № 7 Кшиштофа Пендерецького

3 грудня 2019, Вт. 19:00
від 50 грн.
від 50 грн.

Галерея

Про подiю

Симфонія № 7 Кшиштофа Пендерецького в Одесі! Чекаємо вас 2019-12-03 о 19:00 на майданчику Одеська обласна філармонія, Одеса.
Ви можете купити квитки на Симфонія № 7 Кшиштофа Пендерецького на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).

Чому варто піти на концерт Симфонія № 7 Кшиштофа Пендерецького?

1. Унікальна можливість послухати твір одого з головних містифікаторів сучасності, автора піднебесної музики Кшиштофа Пендерецького
2. Прийняти участь в історічної події
3. Побачити величезний тубафон – музичний інструмент, сконструйований за участю самого композитора, який буде представлений на сцені Одеської обласної філармонії.

Вперше в Україні прозвучить Симфонія № 7 Кшиштофа Пендерецького у виконані самого композитора!

3-го грудня 2019 року на вас чекає сенсаційна подія року - славетний польский композитор, жива легенда приїде до Одеси, щоб разом з народним артистом України Хобартом Ерлом, солістами і хоровою капелою “Думка” створити історичну подію для усієї України.

Симфонія № 7 “Сім воріт Єрусалиму” - дуже символічний твір, написаний на замовлення мерії Єрусалиму в 1997 році - до 3000-річчя міста. В основі текстів композитор взяв псалми зі Святого Письма, які пролунають у виконанні п'яти чудових солістів, які вже багато років працюють з Кшиштофом Пендерецьким.

Вся сила містеріальної дії буде посилена звучанням тубафона.Цей музичний інструмент, який встановлять на сцені Одеської обласної філармонії, розроблен Пендерецьким, натхненний звучанням бамбукових труб Полінезії, саме заради симфонії.

Схожі події

25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Woodkid 26 травня 20:00, Вт Woodkid Київ, StereoPlaza від 950 грн. Woodkid Вже не хочу 26 травня Woodkid StereoPlaza Придбати Grand Orchestra. Симфонічний проект 25 грудня 19:00, Ср Grand Orchestra. Симфонічний проект "кінолегенди" Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 80 грн. Grand Orchestra. Симфонічний проект Вже не хочу 25 грудня Grand Orchestra. Симфонічний проект "кінолегенди" Одеський театр Опери та Балету Придбати