24-pay-mark Created with Sketch.

SYRUP: Flohio (UK)

19 квітня 2019, пт. 23:00-06:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 600 ₴
від 600 ₴

Галерея

SYRUP: Flohio (UK) у Києві - фото №1 picture
SYRUP: Flohio (UK) у Києві - фото №2 picture
SYRUP: Flohio (UK) у Києві - фото №3 picture

Про подiю

Чому варто піти на вечірку з Flohio?

1. Одна з найяскравіших особистостей у сучасному хіп-хопі.
2. На її дебютний альбом чекає з нетерпінням увесь світ.
3. Перед виступом Flohio зал розпалить Alina Pash.

Рік мовчання – щоб повернутися винищувачем і скинути бомбу якісного хіп-хопу на Київ. Сироп, що пролився в наші вуха на зорі 2к17, повертається з довгоочікуваним анонсом. Вперше в Україні – FLOHIO!

Британка, яка вже встигла завоювати всі топові видання UK, що не втомлюючись строчать рецензії. Dazed складає оди її трансцендентним римам, The Fader вже охрестив її силою, з якою треба рахуватися, а NOISEY пророкує, що вона лірично простібе кожного з нас. У цей час дівчина спокійно записує свій дебютний ЕР, який народжується на межі стилів і впливів. Фло була запрошеним гостем на Boiler Room в Лондоні, встигла попрацювати з Clams Casino, Modeselector, God Colony, Alpha, Cadenza.

Саппорт їй складе не менш унікальний артист, дівчина, хіп-хоп якої звучить на всю країну і не тільки, – Alina Pash.

Ефект очікування та післясмак сиропу залишиться густим осадом надовго.

FLOHIO (UK)
ALINA PASH (LIVE)
LIL MAGG (LIVE)
SLEF
SEMPAI
SELECTA
SERF SASHA

Door policy in effect
18+

Схожі події

ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ 29 червня 18:00, сб ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Київ, Bel etage від 300 ₴ ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Вже не хочу 29 червня ТАК А ШО ТИ? · IВО БОБУЛ Bel etage Придбати МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] 21 вересня 18:30, сб МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 590 ₴ МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Вже не хочу 21 вересня МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Event Hall на !FESTrepublic Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати