24-pay-mark Created with Sketch.

T-Fest

11 червня 2021, пт. 20:00
Stereo Plaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 900 грн.
від 900 грн.

Галерея

T-Fest у Києві - фото №1 t-fest_stereo-plaza_271120202000_257
T-Fest у Києві - фото №2 t-fest_stereo-plaza_110620212000_736

Про подiю


Шановні глядачі! Звертаємо вашу увагу, що Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови №1236 від 09.12.2020 року (підстава внесення змін Постанова КМУ №583 від 02.06.2021 року - https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-9-grudnya-2020-r-t20621)


Саме через ці зміни концерт T-Fest 11 червня нарешті відбудеться, та не буде перенесено. Ми відповідально ставимося до вашої безпеки. Проте згідно із запровадженими змінами, а саме умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більше як за 72 години до здійснення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації. Тож обов’язковою умовою відвідування концерту є негативний результат тестування на COVID-19. Доступ глядачів на концерт буде відбуватись з урахуванням даних умов.


T-Fest в Києві. 11 червня в клубі Stereo Plaza в Києві відбудеться сольний концерт суперпопулярного українського репера T-Fest.

Чому варто піти на концерт T-Fest в Києві?

  1. Наживо почути потужні треки, що чіпляють кожного.
  2. Розділити щирі емоції з натовпом відданих фанатів.
  3. Концерт Ті-Фест – це крута атмосфера, що примусить забути все й просто кайфонути!

Твій улюблений репер T-Fest виступить в Києві.

11 червня талановитий та харизматичний репер T-Fest виступить з великим сольним концертом у Stereo Plaza. Там будуть усі віддані шанувальники. Ти – один з них? – Тож побачимося вже цієї весни! Ти запам’ятаєш цей квітень надовго. Варто замовляти квитки вже зараз. Вони дуже швидко розлітаються.

Потужна програма для справжніх фанів: Ті-Фест з концертом в Києві

Виступ Ті стане найгарячішою подією літа, на яку чекають тисячі шанувальників репера. І ти точно станеш учасником історичного концерту. Для нього артист готує крутезну програму з кращих хітів та свіженьких треків, що проб’ють найтовстіші стіни й відлунням підуть по найвіддаленіших кутках твоєї свідомості.

Серед найвідоміших треків Кирила Незборецького – роботи «Ламбада», «Улети», «Скандал» та інші. В арсеналі хлопця вже кілька альбомів та незліченні перегляди кліпів на YouTube. Одразу з виходом дебютного альбому «0372» T-Fest став учасником Творчого Об’єднання Gazgolder, що для багатьох артистів є недосяжною мрією.

Квитки на концерти Ті розлітаються за лічені тижні, а в залах ніколи не буває вільних місць. Приходь і переконайся: немає нічого крутішого за живий виступ улюбленого репера.


Де купити квитки на концерт T-Fest в Києві?

Замовити квитки на концерт T-Fest в Stereo Plaza можна на concert.ua Побачимося!

Схожі події

Артем Пивоваров 20 квітня 19:00, сб Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 грн. Артем Пивоваров Вже не хочу 20 квітня Артем Пивоваров Палац спорту Придбати AC/DC 11 грудня 19:00, пн AC/DC Одеса, Одеська обласна філармонія від 200 грн. AC/DC Вже не хочу 11 грудня AC/DC Одеська обласна філармонія Придбати The Harry Potter symphony 09 грудня 19:00, сб The Harry Potter symphony Київ, Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського від 390 грн. The Harry Potter symphony Вже не хочу 09 грудня The Harry Potter symphony Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського Придбати Оркестр Андрія Чорного Різдвяна симфонія 24 грудня 17:00, нд Оркестр Андрія Чорного Різдвяна симфонія Одеса, Одеська обласна філармонія від 300 грн. Оркестр Андрія Чорного Різдвяна симфонія Вже не хочу 24 грудня Оркестр Андрія Чорного Різдвяна симфонія Одеська обласна філармонія Придбати