24-pay-mark Created with Sketch.

T-Fest

11 червня 2021, пт. 20:00
Stereo Plaza Київ, п-т Лобановського, 119
від 900 грн.
від 900 грн.

Галерея

T-Fest у Києві - фото №1 t-fest_stereo-plaza_271120202000_257
T-Fest у Києві - фото №2 t-fest_stereo-plaza_110620212000_736

Про подiю


Шановні глядачі! Звертаємо вашу увагу, що Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови №1236 від 09.12.2020 року (підстава внесення змін Постанова КМУ №583 від 02.06.2021 року - https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-9-grudnya-2020-r-t20621)


Саме через ці зміни концерт T-Fest 11 червня нарешті відбудеться, та не буде перенесено. Ми відповідально ставимося до вашої безпеки. Проте згідно із запровадженими змінами, а саме умови наявності в усіх учасників та організаторів заходу негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більше як за 72 години до здійснення заходу, або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації. Тож обов’язковою умовою відвідування концерту є негативний результат тестування на COVID-19. Доступ глядачів на концерт буде відбуватись з урахуванням даних умов.


T-Fest в Києві. 11 червня в клубі Stereo Plaza в Києві відбудеться сольний концерт суперпопулярного українського репера T-Fest.

Чому варто піти на концерт T-Fest в Києві?

  1. Наживо почути потужні треки, що чіпляють кожного.
  2. Розділити щирі емоції з натовпом відданих фанатів.
  3. Концерт Ті-Фест – це крута атмосфера, що примусить забути все й просто кайфонути!

Твій улюблений репер T-Fest виступить в Києві.

11 червня талановитий та харизматичний репер T-Fest виступить з великим сольним концертом у Stereo Plaza. Там будуть усі віддані шанувальники. Ти – один з них? – Тож побачимося вже цієї весни! Ти запам’ятаєш цей квітень надовго. Варто замовляти квитки вже зараз. Вони дуже швидко розлітаються.

Потужна програма для справжніх фанів: Ті-Фест з концертом в Києві

Виступ Ті стане найгарячішою подією літа, на яку чекають тисячі шанувальників репера. І ти точно станеш учасником історичного концерту. Для нього артист готує крутезну програму з кращих хітів та свіженьких треків, що проб’ють найтовстіші стіни й відлунням підуть по найвіддаленіших кутках твоєї свідомості.

Серед найвідоміших треків Кирила Незборецького – роботи «Ламбада», «Улети», «Скандал» та інші. В арсеналі хлопця вже кілька альбомів та незліченні перегляди кліпів на YouTube. Одразу з виходом дебютного альбому «0372» T-Fest став учасником Творчого Об’єднання Gazgolder, що для багатьох артистів є недосяжною мрією.

Квитки на концерти Ті розлітаються за лічені тижні, а в залах ніколи не буває вільних місць. Приходь і переконайся: немає нічого крутішого за живий виступ улюбленого репера.


Де купити квитки на концерт T-Fest в Києві?

Замовити квитки на концерт T-Fest в Stereo Plaza можна на concert.ua Побачимося!

Схожі події

ТНМК 15 грудня 18:00, чт ТНМК Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 590 грн. ТНМК Вже не хочу 15 грудня ТНМК МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17 жовтня 18:30, пн Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 230 грн. Степан Гіга. Золоті шлягери України Вже не хочу 17 жовтня Степан Гіга. Золоті шлягери України Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Степан Гіга. Золоті шлягери України 17.10, 18.10 Степан Гіга. Золоті шлягери України Придбати Іво Бобул - Одна єдина Україна 18 жовтня 17:00, вт Іво Бобул - Одна єдина Україна Львів, Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької від 250 грн. Іво Бобул - Одна єдина Україна Вже не хочу 18 жовтня Іво Бобул - Одна єдина Україна Національний український академічний драматичний театр імені Марії Заньковецької Придбати