19 липня 2019, Пт. 20:00
Південний парк Одеса, Південна дорога, 101
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Табула Раса"?

1. Відчути себе на одній хвилі з кумирами.
2. Насолодитися воістину крутим саундом.
3. Поринути в непередавану словами атмосферу улюблених хітів.

19 липня в Південному парку - надпопулярні «Табула Раса» з усіма хітами. Неможливо пропустити!

За групою Табула Раса, однією з найбільш неординарних рок-груп України, вже давно закріпився ярлик «парадоксальна». В кінці 90-х вони одні з перших дозволяли собі повноцінні тури по Україні зі спонсорськими контрактами і по праву вважалися однією з найбільш затребуваних груп країни. «Табула» не соромиться своєї прихильності до The Cure, Pоlice, A-ha і Rolling Stones і кілька разів визнавалася як найкраща поп і рок-група України. Їх хіти «Улюблена машина», «Дорога», «Шейк Шей-Шей» і «Схід» співають досі, а кліп на пісню неіснуючою мовою одним з перших відео з «пост-совка» потрапив на англійське MTV.

Наскільки несподіваним було рішення Лапоногова взяти творчу відпустку, настільки ж довгождано і його повернення на сцену в 2004 році.

У 2005 році Табула Раса випускає новий альбом «Квіткові календарі». Сингли «Схід» і «Апрель» довгий час займали лідируючі позиції в чартах радіостанцій і музичних телеканалів України і Росії. Пісня «По дорозі на моря» визнана «Піснею року» на думку телеканалу «Інтер», група отримала премію «Арт-бренд року» і номінована на премію «Краща рок-група» асоціації ShowBiz

В останні роки група дуже багато гастролює по території України і є учасником багатьох фестивалів, серед яких такі як Atlas Weekend, Файне Місто, Стопудовка і багато інших.

Живий «саунд» «Табули», неординарність і харизма Олега Лапоногова, плюс улюблені хіти, роблять атмосферу концерту незабутньою. Енергетика часто зашкалює. Група по праву входить в «зал слави» українського року, а також має багато шанувальників серед людей, слушающіхкачественную музику.