19 липня 2019, Пт. 20:00
Південний парк Одеса, Південна дорога, 101
від 150 грн.
від 150 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт "Табула Раса"?

1. Відчути себе на одній хвилі з кумирами.
2. Насолодитися воістину крутим саундом.
3. Поринути в непередавану словами атмосферу улюблених хітів.

19 липня в Південному парку - надпопулярні «Табула Раса» з усіма хітами. Неможливо пропустити!

За групою Табула Раса, однією з найбільш неординарних рок-груп України, вже давно закріпився ярлик «парадоксальна». В кінці 90-х вони одні з перших дозволяли собі повноцінні тури по Україні зі спонсорськими контрактами і по праву вважалися однією з найбільш затребуваних груп країни. «Табула» не соромиться своєї прихильності до The Cure, Pоlice, A-ha і Rolling Stones і кілька разів визнавалася як найкраща поп і рок-група України. Їх хіти «Улюблена машина», «Дорога», «Шейк Шей-Шей» і «Схід» співають досі, а кліп на пісню неіснуючою мовою одним з перших відео з «пост-совка» потрапив на англійське MTV.

Наскільки несподіваним було рішення Лапоногова взяти творчу відпустку, настільки ж довгождано і його повернення на сцену в 2004 році.

У 2005 році Табула Раса випускає новий альбом «Квіткові календарі». Сингли «Схід» і «Апрель» довгий час займали лідируючі позиції в чартах радіостанцій і музичних телеканалів України і Росії. Пісня «По дорозі на моря» визнана «Піснею року» на думку телеканалу «Інтер», група отримала премію «Арт-бренд року» і номінована на премію «Краща рок-група» асоціації ShowBiz

В останні роки група дуже багато гастролює по території України і є учасником багатьох фестивалів, серед яких такі як Atlas Weekend, Файне Місто, Стопудовка і багато інших.

Живий «саунд» «Табули», неординарність і харизма Олега Лапоногова, плюс улюблені хіти, роблять атмосферу концерту незабутньою. Енергетика часто зашкалює. Група по праву входить в «зал слави» українського року, а також має багато шанувальників серед людей, слушающіхкачественную музику.

Схожі події

Скриптонит Скриптонит 1 Подія Скриптонит 30.05 - 30.05.2020 Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху 19 січня 18:00, Нд Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 80 грн. Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Вже не хочу 19 січня Зимовий Кубок Київської Ліги Сміху Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати KAZKA 2-й у подарунок 04 березня 19:00, Ср KAZKA Київ, Палац спорту від 350 грн. KAZKA Вже не хочу 04 березня KAZKA Палац спорту Придбати