24-pay-mark Created with Sketch.

Так, я люблю ВЛКСМ

16 червня 2024, нд. 19:00-21:00
Docker Pub Вінниця, пр-т Коцюбинського, 39
від 250 ₴
від 250 ₴
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

ВЛКСМ - це збірка артистів видавництва ПОТОП яка складається з популярних інді рок гуртів. Тернопільський дует KILL!KILL!KILL! експериментує, дивує, захоплює, а їх всього двоє - басист та драмерка. Яскраві образи, англомовні та українські треки, готують альбом, тому вживу грають треки, які ви зможете почути першими.

Сонячні Котики: справжні одеські розбишаки повертаються та готові знову грати для вас в оригінальному складі! робота в Київській реанімації навчила Левка лише одній речі: якщо пульсу нема, то треба файно розкачати Розповідаючи власні історії, обрамлені музикою, Валя Самурай надихає слухачів на нові відкриття та заряджає енергією кохання і турботи один до одного.

ВЛКСМ - це збірка артистів видавництва ПОТОП яка складається з популярних інді рок гуртів.

Тернопільський дует KILL!KILL!KILL! експериментує, дивує, захоплює, а їх всього двоє - басист та драмерка. Яскраві образи, англомовні та українські треки, готують альбом, тому вживу грають треки, які ви зможете почути першими.

Сонячні Котики: справжні одеські розбишаки повертаються та готові знову грати для вас в оригінальному складі!

Робота в Київській реанімації навчила Левка лише одній речі: якщо пульсу нема, то треба файно розкачати

Розповідаючи власні історії, обрамлені музикою, Валя Самурай надихає слухачів на нові відкриття та заряджає енергією кохання і турботи один до одного.