Так закінчилося літо

14 жовтня 2018, Нд. 19:00
від 45 грн.
від 45 грн.

Про подiю

Чому варто на спектакль "Так закінчилося літо"?

1. Дізнатися, який він, сумний шлях до себе.
2. Подивитися постановку, де все вивірено, як у грі злагодженого оркестру.
3. Насолодитися оригінальним образним ходом вистави.

Кожен сам несе відповідальність за все, що з ним відбувається. Однак нікому не дано уникнути помилок і нещасних випадків. Саме тому ми так часто заглядаємо в минуле, щоб відшукати поворотний момент, коли русло нашої долі повернуло не в ту сторону.

Наприклад, для Люсі Краун така мить сталася влітку. Хоча починалося воно, як будь-яке інше. А в кінці кінців сталося те, що могло залишитися пересічною і дурним пригодою, які бувають у безлічі жінок, щоб потім стати маленьким секретом, що зберігається до старості. Але обернулося все справжнім лихом. Ураганом, який зруйнував три життя. І найрідніші люди перестали бути такими. Чи можна це виправити?

В основі вистави - п'єса Ярослава Стельмаха, в якій він, у свою чергу, переробив роман відомого американського письменника Ірвіна Шоу. Постановка вже майже 20 років у репертуарі театру. Режисер - Едуард Митницький.

Схожі події

Лесь Подерв’янський 28 жовтня 19:00, Нд Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів, Київ від 500 грн. Лесь Подерв’янський Вже не хочу 28 жовтня Лесь Подерв’янський Центральний будинок офіцерів Придбати Київ Модерн Балет. Кармен.TV 27 жовтня 19:00, Сб Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац), Київ від 70 грн. Київ Модерн Балет. Кармен.TV Вже не хочу 27 жовтня Київ Модерн Балет. Кармен.TV МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Скапен Скапен 1 Подія Скапен 24.10 - 24.10.2018 Скапен (фестиваль Слов'янські театральні зустрічі) 24 жовтня 18:00, Ср Скапен (фестиваль Слов'янські театральні зустрічі) Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка, Чернігів від 50 грн. Скапен (фестиваль Слов'янські театральні зустрічі) Вже не хочу 24 жовтня Скапен (фестиваль Слов'янські театральні зустрічі) Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка Придбати