Танці на валізах

29 листопада 2018, Чт. 19:00
від 100 грн.
від 100 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Танці на валізах"?

1. Подивитися найдобріший і щирий спектакль.
2. Пізнати справжню любов.
3. Оцінити круту акторську гру.

Прикрасьте холодний зимовий вечір, відвідавши зворушливий спектакль від театру «Браво». «Танці на валізах» Річарда Баєра в постановці режисера Тетяни Аркушенко - історія особлива.

Таких добрих, оптимістичних і дивовижно емоційних комедій не ставили вже давно. Але «Браво» - виняток із загального правила і саме на підмостках цього театру народжуються найбільш душевні комедії.

І хоча про виставу самі творці говорять мало, напевно, спонукаючи глядача особисто прийти й оцінити хитромудрий сюжет, ми точно знаємо, що «Танці на валізах» - історія про кохання. Про справжнє почуття, якому не цікаво, скільки вам років або який ваш життєвий багаж. Воно просто приходь!

Про ці вічні матерії будуть міркувати персонажі комедії, яких зіграли неперевершені актори: В. Іщенко та В. Шестаков.

Інші дати

Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Долі 19 червня 18:30, Ср Долі Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Долі Вже не хочу 19 червня Долі Одеський театр Опери та Балету Придбати Пікова дама 22 червня 18:30, Сб Пікова дама Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Пікова дама Вже не хочу 22 червня Пікова дама Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати