17 листопада 2018, Сб. 19:00
Urban Music Hall Одеса, вул. Рішельєвська, 33
від 198 грн.
від 198 грн.

Галерея

Tango Music Project в Одесі - фото №1 Tango Music Project в Одесі
Tango Music Project в Одесі - фото №2 Tango Music Project в Одесі афіша
Tango Music Project в Одесі - фото №3 Tango Music Project в Одесі квитки
Tango Music Project в Одесі - фото №4 Tango Music Project в Одесі на concert.ua
Tango Music Project в Одесі - фото №5 Tango Music Project в Одесі фото
Tango Music Project в Одесі - фото №6 Tango Music Project в Одесі піти
Tango Music Project в Одесі - фото №7 Tango Music Project в Одесі дивитись

Про подiю

Чому варто піти на Tango Music Project?

1. Пристрасть і тяжіння до танго не зрівняється ні з чим!
2. Для вас виступатимуть справжні віртуози своєї справи.
3. Відчуйте на собі дію вогню танго!

Музика танго - окремий феномен. Його звуки завжди притягували і заворожували навіть найдосвідченіших глядачів. Це музика поетів, стихій, кохання та пристрасті. Це полум'я, яке запалює яскраві емоції в серцях слухачів. А як інакше, якщо від співпереживання тому, що відбувається на сцені, забуваєш дихати! Глядач стає союзником і активним учасником прекрасної музичної вистави.

Для вас буде виступати колектив, створений два роки тому. Усі артисти - солісти оркестру з Одеського театру опери і балету. Більшість із них - володарі звання лауреатів міжнародних конкурсів.

За час існування колектив встиг виступити на безлічі престижних майданчиків. При цьому географія їх виступів не обмежується рідним містом. Tango Music Project встиг порадувати глядачів і за межами країни - в Польщі, Голландії і Швейцарії. У складі ансамблю - 8 осіб (Іван Аврятов і Олена Іонова - скрипка, Євген Довбиш - віолончель, Юрій Данчев - альт, Леонід Попов - кларнет, Сергій Брикайло - баян, Ігор Парада - фортепіано, Андрій Селін - контрабас).

Чекаємо вас 17 листопада в Urban Music Hall!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати