Танці і Контраданс

17 березня 2019, Нд. 19:00
Будинок звукозапису Українського радіо Київ, вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б
від 125 грн.
від 125 грн.

Галерея

Танці і Контраданс у Києві - фото №1 picture
Танці і Контраданс у Києві - фото №2 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт Танці і Контраданс?

1. Французька музика спільно з італійською розділяє театральний підхід.
2. Емоції представлені як на сцені театру.
3. Розкіш, магія, краса, чуттєвість і раціональний порядок майже постійними інгредієнтами французької музики.

Французька музика спільно з італійською розділяє театральний підхід, тобто емоції представлені як на сцені театру. Втім, якщо італійська музика в цілому близька людських емоцій і пристрастей, французький все перетворює в «казку».

Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України заснований в 1979 році як перший і єдиний професійний колектив України, що з самого початку демонструє стильову різноманітність репертуару - класика, якісна популярна музика, джаз, мюзикл.

З 2019 року оркестр підсилює свою «класичну» складову і бере сценічне ім'я для проектів в сфері класичної музики «Kyiv State Symphony Orchestra». Паралельно з цим в складі колективу продовжують існувати камерні формації - Fantastic Big Band і Fantastic Jazz Band.

Сьогодні це відомий в Україні та за її межами колектив з довгою історією зіркових виступів - оркестр неодноразово гастролював Нідерландами, Італією, Швейцарією, Іспанією, Німеччиною, Південною Кореєю, Францією, Польщею та Україною; співпрацював з видатними диригентами та світовими зірками (Тарас Криса, Мішель Легран, Хосе Каррерас, Монсеррат Кабальє, Сумі Йо, Алессандро Саффіна, Андрій Бондаренко та т.д.).

Місія оркестру: популяризувати музику і залучати до мистецтва широку публіку, бути посланцями України на міжнародній культурній арені, створювати неординарні концертні концепти.

Головний диригент: Луїджі Ґаджеро.

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Літні симфонії -10% на кожен 02 червня 19:00, Нд Літні симфонії Київ, КВЦ Парковий від 290 грн. Літні симфонії Вже не хочу 02 червня Літні симфонії КВЦ Парковий Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати