15 лютого 2019, Пт. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 600 грн.
від 600 грн.

Галерея

Про подiю

Увага! Через незалежні від організатора і артиста причини концерт переноситься на 15 лютого 2019 року.
Місце зустрічі не змінилось - клуб Atlas. Всі квитки залишаються дійсними.

Чому варто піти на концерт групи Тараканы?

1. Дві з половиною години справжнього панку
2. Краще з майже 30-річної творчості
3. Вражаюче відеошоу

Після річної творчої відпустки «Тараканы!» дадуть низку довгоочікуваних концертів і, звичайно ж, відвідають Київ!

У відпустці невгамовні музиканти не втрачали час: випустили на цифрових платформах результат свого сміливого експерименту «Много шума из нечего», представили колекцію нового мерчу, CD і вінілу з останнім релізом, зняли кліп, а також підготували ще дуже багато сюрпризів для своїх шанувальників на 2018 рік.

Як би не трансформувалася манера виконання «Тараканов!» - від зухвалого динамічного панк-року, натхненного Sex Pistols і Ramones, до каліфорнійського поп-панку - на російській рок-сцені гурт завжди мав свій неповторний стиль і величезну кількість відданих слухачів.

У новому турі група зіграє 2,5 годинний сет зі своїх кращих хітів усіх часів, пісні з проекту «Много шума из нечего» і треки, які давно не виконувалися на концертах, але не забуті відданими шанувальниками. Все це доповниться новим вражаючим світловим і відеошоу. Живі виступи «Тараканов!» - це незмінно енергія, що ллється через край, це юність і щирість, це величезний заряд бадьорості. Адже саме такою і має бути справжня рок-музика!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Музика на терасі 17 поверху 17 травня 19:30, Пт Музика на терасі 17 поверху Київ, IQ Business Center від 340 грн. Музика на терасі 17 поверху Вже не хочу 17 травня Музика на терасі 17 поверху IQ Business Center Придбати Пошлая Молли -30% на другий 25 травня 18:00, Сб Пошлая Молли Харків, Арт-завод МЕХАНІКА від 350 грн. Пошлая Молли Вже не хочу 25 травня Пошлая Молли Арт-завод МЕХАНІКА Придбати