24-pay-mark Created with Sketch.

ТАРАКАНЫ

22 серпня 2021, нд. 19:00-22:00
ЮБК Київ, Труханів острів, (200 м від пішохідного мосту)
від 600 ₴
від 600 ₴

Про подiю

ТАРАКАНЫ у Києві! 22 серпня на ЮБК у Києві відбудеться великий концерт легендарного панк-рок гурту Тараканы!

Чому варто піти на концерт гурту Тараканы! У Києві?

  1. Один із найвідоміших панк-гуртів на пострадянському просторі.
  2. Масштабна концертна програма до ювілею групи.
  3. Найкращі пісні минулих років і роботи нового альбому в крутому живому виконанні.

Великий концерт гурту Тараканы! у Києві

22 серпня на затишній столичній локації ЮБК – головні представники пострадянського панку Тараканы! Цього року легендарний колектив відзначає своє 30-річчя і відсвяткувати знакову дату музиканти воліють, звісно, на сцені, в колі відданих фанів. Тому Тараканы! вирушили у концертний тур, в рамках якого виступ відбудеться і в Києві.

Замовляйте квитки вже сьогодні.

Ексклюзивна ювілейна програма: культові Тараканы! на ЮБК

Тараканы! відзначатимуть ювілей особливою програмою. До неї увійдуть хітові «Собачье сердце», «Я смотрю на них», а також нові роботи з обох частин альбому «15» («...И ничего, кроме правды» і «Худым и злым»). Тож кожен щирий фанат отримає море потужних емоцій та незабутні враження від зустрічі.

Обов’язково побачимося!

Де купити квитки на концерт гурту Тараканы! у Києві?

Квитки на концерт гурту Тараканы! доступні до замовлення онлайн на сайті Concert.ua.

Схожі події

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 900 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 17 серпня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Ужгород, Амфітеатр від 450 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 17 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Амфітеатр Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати