24-pay-mark Created with Sketch.

ТАРАС ПЕТРИНЕНКО та ТЕТЯНА ГОРОБЕЦЬ. ЮВІЛЕЙ ПІД СИРЕНАМИ

5 листопада 2023, нд. 19:00-21:00
Народний дім Червоноград, Червоноград, пр-т. Шевченка, 15
від 280 ₴
від 280 ₴

Про подiю

Концерт Тараса Петриненка і Тетяни Горобець та гурту "Гроно" з нагоди ювілею маестро

Народні артисти України Тарас Петриненко і Тетяна Горобець та гурт “Гроно” запрошують вас на ювілейний концерт з нагоди 70-річчя маестро.

Тарас Петриненко – з когорти тих непересічних постатей, чиї пісні не зникають з часом. Його твори не слухають “під їжу” у ресторанах. Вони – для роздумів і переживань, бо з перших нот звучання проймають, глибоко западають у душу і розбурхують потужні емоції, переживши які, вже неможливо бути байдужим до творчості маестро.

Неповторний тембр метра української сцени, його харизма і лише “живе” виконання таких уже рідних і дорогих серцю пісень, на яких виросло не одне покоління українців, здатні дати такий потужний енергетичний заряд, пробудити таку силу і так зміцнити дух, що хочеться жити, творити, рухатись уперед, боротись, перемагати і змінювати довколишню реальність!

Тарас Петриненко: «Відчувати своїх слухачів, бути з ними на одній хвилі, в безпосередньому енергетичному контакті – ось що для мене важливо!»

Прийдіть і розділіть цей особливий вечір з улюбленими артистами! Долучіться до музичного частування найкращими піснями з репертуару Тараса Петриненка, Тетяни Горобець і гурту “Гроно”.

Привітаймо маестро з його ювілеєм разом!

Схожі події

Океан Ельзи 30 років. Той день 12 жовтня 18:00, сб Океан Ельзи 30 років. Той день Київ, Палац спорту від 549 ₴ Океан Ельзи 30 років. Той день Вже не хочу 12 жовтня Океан Ельзи 30 років. Той день Палац спорту Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 599 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати