24-pay-mark Created with Sketch.

ТАРАС ПЕТРИНЕНКО та ТЕТЯНА ГОРОБЕЦЬ. КОНЦЕРТ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ

2 грудня 2022, пт. 19:00
Палац культури і мистецтв Мукачево , вул. Августина Штефана, 19
від 260 ₴
від 260 ₴

Про подiю

Тарас Петриненко і Тетяна Горобець. Концерт на підтримку України у Мукачеві відбудеться завдяки ЗСУ! 2 грудня у Палаці культури та мистецтв Мукачева відбудеться великий концерт популярного українського артиста Тараса Петриненка в дуеті з Тетяною Горобець.

Чому варто піти на концерт Тараса Петриненка і Тетяни Горобець у Мукачеві?

  1. Фантастичний дует неперевершених артистів.
  2. Улюблені пісні публіки та нові роботи у спеціальній програмі.
  3. Яскрава подія, що сповнить душі радістю й теплом.

Тарас Петриненко і Тетяна Горобець. Концерт на підтримку України у Мукачеві

2 грудня на сцену Палацу культури та мистецтв вийде неймовірний дует народних артистів України Тараса Петриненка і Тетяни Горобець! Глибока й щира творчість маестро завоювала серця мільйонів українців. Обов’язково приходьте на прекрасний концерт і запрошуйте близьких!
Квитки можна швидко оформити онлайн.

Найвідоміші пісні та довгоочікувані прем’єри: Тарас Петриненко і Тетяна Горобець з особливою програмою на сцені Палацу культури та мистецтв

До концертної програми увійшли такі шедеври як «Україна», «Пісня про пісню», «Господи, помилуй нас» та багато інших талановитих робіт, що з роками лишаються актуальними та важливими для слухача. Це пісні, що нікого не лишають байдужим і завжди викликають у публіки справжні й сильні емоції.
Ви також зможете одніми із перших почути нові твори у виконані яскравого дуету.
Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт Тараса Петриненка і Тетяни Горобець у Мукачеві?

Замовляйте квитки на концерт Тараса Петриненка і Тетяни Горобець у Мукачеві на сайті Concert.ua онлайн.

Схожі події

Рок балади при свічках: Rammstein 10 грудня 19:00, нд Рок балади при свічках: Rammstein Київ, Будинок Кіно від 250 ₴ Рок балади при свічках: Rammstein Вже не хочу 10 грудня Рок балади при свічках: Rammstein Будинок Кіно Придбати Артем Пивоваров 20 квітня 19:00, сб Артем Пивоваров Київ, Палац спорту від 650 ₴ Артем Пивоваров Вже не хочу 20 квітня Артем Пивоваров Палац спорту Придбати AC/DC 11 грудня 19:00, пн AC/DC Одеса, Одеська обласна філармонія від 200 ₴ AC/DC Вже не хочу 11 грудня AC/DC Одеська обласна філармонія Придбати Magic Christmas Symphony 23 грудня 18:00, сб Magic Christmas Symphony Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 ₴ Magic Christmas Symphony Вже не хочу 23 грудня Magic Christmas Symphony МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати