12 травня 2019, Нд. 20:00
Malevich Concert Arena Львів, Проспект Чорновола, 2
від 490 грн.
від 490 грн.

Галерея

Tarja Turunen у Львові - фото №1 Tarja Turunen  у Львові
Tarja Turunen у Львові - фото №2 Tarja Turunen  у Львові афіша

Про подiю

Чому варто піти на концерт Tarja Turunen?

1. Почути одну з найбільш шанованих жінок на світовій рок-сцені.
2. Підспівувати улюбленим хітам Nightwish і сольним композиціям Турунен.
3. Насолодитися напрочуд емоційним і потужним вокалом виконавиці.

Тар'я Турунен дасть незабутній концерт для своїх українських шанувальників!

Її не потрібно представляти. Вона – одна з найбільш відомих і визнаних рок-співачок сучасності. Її оперний вокал із діапазоном у три октави довгий час був візитною карткою групи Nightwish. Після досить скандального припинення співпраці з групою співачка почала свою сольну кар'єру. У складі Nightwish вона випустила 5 повноцінних збірок і 1 міні-альбом. А після початку самостійної кар'єри у виконавиці вже вийшло 7 альбомів (3 класичні та 4 рок-збірки).

Хоча деякі критики і стверджували, що Тар'я має занадто оперний і підготовлений голос для метал-музики, але все ж її звучання і манера виконання стали стійко асоціюватися з усім жанром «симфо-метал». У співачки є дві вищі освіти з академічного вокалу і досвід виступів із самого дитинства. Тар'я Турунен також грає на фортепіано й органі та може професійно керувати хором.

У вас є можливість почути надзвичайно красивий і магнетичний голос Тар'ї Турунен! Не пропустіть цю грандіозну подію!

Схожі події

MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ Тур 21 липня 20:30, Нд MONATIK Love It РИТМ Тур Дніпро, Стадіон Метеор Вже не хочу 21 липня MONATIK Love It РИТМ Тур Стадіон Метеор Придбати