5 лютого 2020, Ср. 19:00
від 330 грн.
від 330 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Татусі в Одесі! Чекаємо вас 2020-02-05 о 19:00 на майданчику Театр музкомедії, Одеса.
Ви можете купити квитки на Татусі на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).


«Татусі» ( «Geronimo») - комедійна мелодрама, яка піднімає дуже важливу та актуальну, але часто замовчувану тему - тему «недільних батьків». П'єса розглядає психологію адекватних чоловіків, яким не наплювати на своїх дітей, і які змушені «вигризати» своє право спілкування з чадом.

Про що можуть розмовляти двоє молодих і здорових чоловіків на парубочому за пляшкою алкоголю? Про жінок? Безумовно. Про донжуанські пригоди? Неодмінно. Але не тільки.

Вони стали жертвами розлучення. У обох одна проблема - дитина. Як відвоювати право бачитися з ним, спілкуватися без будь-яких юридичних перешкод?

У переддень Різдва, рятуючись від самотності, новоспечені приятелі придумують свято. Наряджають ялинку, накривають на стіл, переодягаються в Дідів Морозів. Ідея свята - випити опівночі шампанського, зателефонувати своїй дитині і побажати йому щасливого Різдва. Але дзвінок шестирічному сину одного з героїв валить обох в шок - дитина сама вдома!