Подію перенесено
23 травня 2020, Сб. 19:00
Platinum Івано-Франківськ, ул. Надречная, 60
від 290 грн.
від 290 грн.
Обрати квиток

Tayanna

Галерея

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату. Квитки залишаються дійсними на нову дату без необхідності їх обміну.

Concert.ua не має права повертати кошти за придбані квитки без отримання від організатора відповідного доручення та необхідної суми коштів для такого повернення. Наразі по даній події дозволу/грошових коштів від організатора ми не отримали.

Згідно чинного законодавства для повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію ви можете звернутись до організатора.

Організатор: CSHOW
Контакти організатора: https://cshow.biz.uaTayanna в Івано-Франківську! Чекаємо на вас 20 березня о 19:00 у Platinum.

Ви можете придбати квитки на Tayanna на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)

20 березня фантастична TAYANNA виступить з великим сольним концертом в клубі Platinum

Співачка готує для вас презентацію нової концертної програми «Фантастична жінка», улюблені пісні з альбомів «TAYANNA. Портрети», «Тримай мене», сингли і кавер-версії відомих хітів. А також багато сюрпризів!


Спеціальними гостями стануть відомі співаки.

Не пропустіть найбільш чуттєвий вечір сезону!

Артисти