19 серпня 2018, Нд. 20:00
Зелений театр Одеса, парк ім. Тараса Шевченко
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Tayanna?

1. Ніжна і чуттєва співачка представить одеситам альбом «Тримай мене».
2. Ви почуєте пісні-одкровення про найголовніше і найважливіше почуття - кохання.
3. Насичений емоціями вечір надовго залишиться в пам'яті.

Ніжна, щира і безмежно чуттєва Tayanna представить свій новий україномовний альбом «Тримай мене» в Одесі. Платівка вже здобула визнання шанувальників співачки і масу позитивних відгуків музичних критиків. Приходьте, щоб почути неповторні композиції наживо!

Співачка, яка перемогла в номінації «Прорив року» за версією M1 Music Awards, сама пише тексти своїх пісень. Вони стають чистим втіленням власних переживань автора і тому викликають таке співпереживання у слухачів. «Тримай мене» визнаний одним з кращих альбомів минулого року українською мовою. До нього увійшли пісні, записані у співпраці з Рожденом Анусі, Русланом Квінтою та іншими.

Tayanna, вона ж - Тетяна Решетняк - знайшла всеукраїнську популярність завдяки успішному виступу на Національному відборі Євробачення 2017. Співачка вийшла у фінал конкурсу з композицією «I Love You», підкоривши величезну кількість глядачів і отримавши підтримку членів журі та журналістів. Зараз Tayanna активно гастролює і скоро вийде на одеську сцену, щоб відкрити вам свою душу. Приходьте, щоб розділити щирі почуття!

До зустрічі!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Валерій Меладзе 10 листопада 19:00, Нд Валерій Меладзе Київ, Палац Україна від 499 грн. Валерій Меладзе Вже не хочу 10 листопада Валерій Меладзе Палац Україна Придбати Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо від 399 грн. Макс Корж Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати