Таємниця Віденського лісу

29 березня 2020, Нд. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Будь ласка, зверніть увагу:

У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію перенесено на іншу дату, яка наразі узгоджується організатором з артистами і майданчиком проведення. Concert.ua сповістить вас в SMS як тільки нову дату буде встановлено. Квитки будуть дійсними на нову дату без необхідності обміну.

Також організатор самостійно проводить повернення коштів за раніше придбані квитки на цю подію. Разом з організатором події ми будемо вам дуже вдячні, якщо ви скористаєтесь квитком на нову дату. Це дозволить і в майбутньому робити для вас яскраві події та надавати сервіс.

Контакти організатора: [email protected]

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0Чому варто піти на балет «Таємниця Віденського лісу»?

1. Прекрасна музика Йоганна Штрауса та Густава Малера.
2. Постановка, де все красиво: танець, артисти, костюми й декорації.
3. Витончений балет у 2-х діях.

Спустіла скарбниця штовхає австрійський двір на рішучий крок – продаж Віденського лісу. Про це рішення дізнається хранитель хащі Троль. Він скликає дріад і лісових духів, і разом вони обмірковують, як запобігти знищенню свого дому.

Під час балу в замку правитель Австрії і торговець Йозеф обговорюють угоду про продаж. Тим часом хитрий Троль зводить у танці кронпринца Рудольфа і Марію, наречену Йозефа. Молоді закохуються і призначають побачення у Віденському лісі.

Приходьте на балет зі своїми друзями, коханими та близькими – і дізнайтеся, чим закінчиться ця хвилююча постановка. Обов'язково чекаємо вас на цьому святі добра, краси та світла!

Тривалість вистави – 1,5 години (з антрактом).

Схожі події

Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! 12 липня 19:00, Нд Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! Київ, Surf OLO Club від 200 грн. Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! Вже не хочу 12 липня Дивні люди. СИЛА Є, УМА Б! Surf OLO Club Придбати Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» 15 липня 20:00, Ср Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Одеса, Літній театр від 200 грн. Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Вже не хочу 15 липня Театр «Маски» в комедії «Ромео і Джульєтта» Літній театр Придбати Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 2 Події Театр «Маски» в комедії «Дон Жуан» 12.07 - 26.07.2020