Тайна Венского леса

4 серпня 2019, Нд. 18:30
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на балет «Таємниця Віденського лісу»?

1. Прекрасна музика Йоганна Штрауса та Густава Малера.
2. Постановка, де все красиво: танець, артисти, костюми й декорації.
3. Витончений балет у 2-х діях.

Спустіла скарбниця штовхає австрійський двір на рішучий крок – продаж Віденського лісу. Про це рішення дізнається хранитель хащі Троль. Він скликає дріад і лісових духів, і разом вони обмірковують, як запобігти знищенню свого дому.

Під час балу в замку правитель Австрії і торговець Йозеф обговорюють угоду про продаж. Тим часом хитрий Троль зводить у танці кронпринца Рудольфа і Марію, наречену Йозефа. Молоді закохуються і призначають побачення у Віденському лісі.

Приходьте на балет зі своїми друзями, коханими та близькими – і дізнайтеся, чим закінчиться ця хвилююча постановка. Обов'язково чекаємо вас на цьому святі добра, краси та світла!

Тривалість вистави – 1,5 години (з антрактом).

Схожі події

Прем'єра «Одеське Весілля» 09 листопада 19:00, Сб Прем'єра «Одеське Весілля» Одеса, Український театр від 99 грн. Прем'єра «Одеське Весілля» Вже не хочу 09 листопада Прем'єра «Одеське Весілля» Український театр Придбати Летюча миша 23 жовтня 18:30, Ср Летюча миша Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Летюча миша Вже не хочу 23 жовтня Летюча миша Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих 24 жовтня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих Вже не хочу 24 жовтня Чорний Квадрат: Імпровізація для дорослих Bel etage Придбати Спляча красуня 27 жовтня 18:30, Нд Спляча красуня Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Спляча красуня Вже не хочу 27 жовтня Спляча красуня Одеський театр Опери та Балету Придбати