Таємниця Віденського лісу

9 червня 2019, Нд. 18:30
від 20 грн.
від 20 грн.

Про подiю

Чому варто піти на балет «Таємниця Віденського лісу»?

1. Прекрасна музика Йоганна Штрауса та Густава Малера.
2. Постановка, де все красиво: танець, артисти, костюми й декорації.
3. Витончений балет у 2-х діях.

Спустіла скарбниця штовхає австрійський двір на рішучий крок – продаж Віденського лісу. Про це рішення дізнається хранитель хащі Троль. Він скликає дріад і лісових духів, і разом вони обмірковують, як запобігти знищенню свого дому.

Під час балу в замку правитель Австрії і торговець Йозеф обговорюють угоду про продаж. Тим часом хитрий Троль зводить у танці кронпринца Рудольфа і Марію, наречену Йозефа. Молоді закохуються і призначають побачення у Віденському лісі.

Приходьте на балет зі своїми друзями, коханими та близькими – і дізнайтеся, чим закінчиться ця хвилююча постановка. Обов'язково чекаємо вас на цьому святі добра, краси та світла!

Тривалість вистави – 1,5 години (з антрактом).

Схожі події

Севільський цирульник 18 червня 18:30, Вт Севільський цирульник Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Севільський цирульник Вже не хочу 18 червня Севільський цирульник Одеський театр Опери та Балету Придбати Дон Кіхот 21 червня 18:30, Пт Дон Кіхот Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Дон Кіхот Вже не хочу 21 червня Дон Кіхот Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару 20 червня 19:00, Чт Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару Вже не хочу 20 червня Kyiv Modern Ballet. Вій. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Лебедине озеро 23 червня 18:30, Нд Лебедине озеро Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 23 червня Лебедине озеро Одеський театр Опери та Балету Придбати