24-pay-mark Created with Sketch.

Тімбілдінг

17 листопада 2023, пт. 18:00-21:30
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 400 ₴
від 400 ₴

Про подiю

Привіт, студенте

ТІМБІЛДІНГ знову збирає всю свою команду разом і запрошує тебе долучитися до нашого святкування Дня Студента! Приходь і приводь своїх друзів 17 листопада у Bel Etage на найкращу студентську вечірку цього року.

На події тебе чекає:

• Класний dj з музикою студентства всіх часів
• Фотограф, який зафіксує найкращі моменти вечора
• Бар, який нікого не залишить сумним
• Фотозона у фірмовому стилі
• Цікавий розіграш, з найкращими призами
• І головне – незабутня атмосфера і спогади на все життя

Тімбілдінг – сімейне свято, яке обʼєднує різних людей всього Києва. Головна ідея нашого свята полягає в дружній атмосфері, де всі знайомляться, спілкуються та підтримують один одного. Ми провели вже понад 15 івентів за останній рік і не плануємо зупинятися. Ми дбаємо про наших гостей і не забуваємо про захисників і захисниць, тому на кожному заході ми донатимо та підтримуємо Збройні Сили України.

До нових зустрічей

Схожі події

День Києва в KURENI: dOP [live/France], Ksenia Palfy, Natura 26 травня 16:00, нд День Києва в KURENI: dOP [live/France], Ksenia Palfy, Natura Київ, KURENI від 350 ₴ День Києва в KURENI: dOP [live/France], Ksenia Palfy, Natura Вже не хочу 26 травня День Києва в KURENI: dOP [live/France], Ksenia Palfy, Natura KURENI Придбати Проводжаємо весну в KURENI: DADADISCO [Berlin] - MAMAY & D1 31 травня 16:00, пт Проводжаємо весну в KURENI: DADADISCO [Berlin] - MAMAY & D1 Київ, KURENI від 200 ₴ Проводжаємо весну в KURENI: DADADISCO [Berlin] - MAMAY & D1 Вже не хочу 31 травня Проводжаємо весну в KURENI: DADADISCO [Berlin] - MAMAY & D1 KURENI Придбати PHONIQUE [BERLIN] відкриває літо в KURENI 01 червня 16:00, сб PHONIQUE [BERLIN] відкриває літо в KURENI Київ, KURENI від 300 ₴ PHONIQUE [BERLIN] відкриває літо в KURENI Вже не хочу 01 червня PHONIQUE [BERLIN] відкриває літо в KURENI KURENI Придбати Caribbean club Disco party 01 червня 18:30, сб Caribbean club Disco party Київ, CARIBBEAN club від 190 ₴ Caribbean club Disco party Вже не хочу 01 червня Caribbean club Disco party CARIBBEAN club Придбати