Театр одного Шендеровича

20 березня 2019, Ср. 19:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на моновиставу "Театр одного Шендеровича"?

1. Отримати справжню насолоду від тонкого гумору і сатири.
2. Дізнатися, що таке справжня дотепність.
3. Провести незабутній вечір.

20 березня в Центральному будинку офіцерів ЗСУ вас чекає неперевершений майстер слова і гумору - Віктор Шендерович!

Письменник, драматург, поет, сатирик, сценарист, радіо- і телеведучий, правозахисник, ліберальний публіцист, журналіст, педагог... Шендерович - один із тих людей, чиї заняття і регалії можна перераховувати довго.

Звісно, він особливо відомий саме як публіцист і ведучий, чиї лаконічні, високохудожні тексти оцінені по достоїнству і критиками, і аудиторією. Але, як всі ми знаємо, талановита людина талановита в усьому. Віктор Шендерович - автор п'єс, які йдуть з успіхом по всьому світу. Крім цього, він і сам чудовий актор.

Програма під назвою "Театр одного Шендеровича" - це моновистава, яка містить уривки кількох комедій. Ви зможете почути і побачити унікальне авторське виконання найбільш "смачних" фрагментів п'єс.

Вас чекають настільки смішні сценки, що складно буде утриматися від реготу. Хоч не обійдеться і без легкого смутку, моментів, які змусять задуматися, а, можливо, і зворушать до самих глибин душі.

У будь-якому випадку обіцяємо, що це буде дійсно незабутньо. Чекаємо на вас!

Схожі події

Німецький цирк Black and White Німецький цирк Black and White 5 Подiй Німецький цирк Black and White 19.04 - 21.04.2019 Іоланта 18 квітня 18:30, Чт Іоланта Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 20 грн. Іоланта Вже не хочу 18 квітня Іоланта Одеський театр Опери та Балету Придбати Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) -50% на другий 19 квітня 19:00, Пт Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівці, Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської від 90 грн. Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Вже не хочу 19 квітня Сільва (гастролі Одеського театру музкомедії) Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської Придбати Лебедине озеро -50% на другий 09 травня 18:00, Чт Лебедине озеро Івано-Франківськ, Івано-Франківський театр ім. І. Франка від 150 грн. Лебедине озеро Вже не хочу 09 травня Лебедине озеро Івано-Франківський театр ім. І. Франка Придбати