Подію скасовано

Театр одного Шендеровича

23 грудня 2019, Пн. 19:00
від 199 грн.
від 199 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на моноспектакль "Театр одного Шендеровича"?

1. Отримати справжню насолоду від тонкого гумору і сатири.
2. Дізнатися, що таке справжня дотепність.
3. Провести незабутній вечір.

23 грудня на сцені Одеської Філармонії вас чекає неперевершений майстер слова і гумору - Віктор Шендерович!

Письменник, драматург, поет, сатирик, сценарист, радіо- і телеведучий, правозахисник, ліберальний публіцист, журналіст, педагог ... Шендерович - один з тих людей, чиї заняття і регалії можна перераховувати довго.

Звичайно, він особливо відомий саме як публіцист і ведучий, чиї лаконічні, високохудожні тексти оцінені гідно і критиками, і аудиторією. Але, як всі ми знаємо, талановита людина талановита в усьому. Віктор Шендерович - автор п'єс, які йдуть з успіхом по всьому світу. Крім цього, він і сам відмінний актор.

Програма під назвою "Театр одного Шендеровича" - це моноспектакль, який містить уривки кількох комедій. Ви зможете почути і побачити унікальне авторське виконання самих "смачних" фрагментів п'єс.

Вас чекають настільки смішні сценки, що складно буде утриматися від реготу. Хоч не обійдеться і без легкого смутку, моментів, які змусять задуматися, а, можливо, і зворушать до самих глибин душі.

У будь-якому випадку обіцяємо, що це буде дійсно незабутньо. Чекаємо Вас!

Схожі події

Макс Корж 25 липня 20:00, Сб Макс Корж Одеса, Стадіон Чорноморець Вже не хочу 25 липня Макс Корж Стадіон Чорноморець Придбати Дімаш Кудайберген 11 березня 19:00, Ср Дімаш Кудайберген Київ, Палац спорту від 700 грн. Дімаш Кудайберген Вже не хочу 11 березня Дімаш Кудайберген Палац спорту Придбати Крихітка 14 лютого 19:00, Пт Крихітка Київ, Bel etage від 500 грн. Крихітка Вже не хочу 14 лютого Крихітка Bel etage Придбати