-30% на другий

Театр тіней 3D Show

21 квітня 2019, Нд. 17:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на Театр тіней 3D Show?

1. Це шоу вразить вашу уяву!
2. Дивитися на сцену, не відриваючи погляду і затамувавши подих.
3. Це перший фантастичний 3D театр тіней у світі!

VerbaShadowShow – театр тіней, який ось уже 8 років представляє Україну в 37 країнах світу. На їхньому рахунку гастролі в США, Німеччині, Франції, Монако, Китаї та багатьох інших країнах.

Їх виступи однаково люблять і діти, і дорослі. Тому колектив створив унікальні family-проекти – три повнометражних тіньових шоу, («ShadowHollywood», «ShadowSpace», «KingdomofShadows»). Гра світла і тіні магічним чином занурює глядачів у прекрасний світ сюжетів, що зачаровують.

Минулого року VerbaShadowShow вирішили використовувати багаторічний досвід, щоб розкрити свій творчий потенціал і йти в ногу з новими технологіями. Так з'явився унікальний жанр – 3D театр тіней. Глядачам була представлена феєрична постановка під назвою «Легенди криги та полум'я» (за мотивами популярного серіалу «Гра Престолів»). Режисером постановки виступив Володимир Марін, чиї роботи знайомі публіці за телевізійними талант-шоу «America`s Got Talent», «Х-Фактор», «Україна Має Талант».

Візуальне мистецтво театру тіней VerbaShadowShow об'єднує величезну глядацьку аудиторію, долаючи будь-які вікові, мовні, культурні кордони! Не пропустіть це шоу!