24-pay-mark Created with Sketch.

Театр тіней TEULIS

від 290 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на Театру Тіней TEULIS?

1. Театр - підкорив і здивував багато світових столиць.
2. Оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінного звукового супроводу і приголомшливих відеопроекцій.
3. Найбільш незвичайний і самий затребуваний театр сьогодні.

Театр тіней Teulis представляє шоу «Твоя тінь»!

Щороку для театру був знаменним по-своєму. Нові форми, технічні рішення і нові можливості. Всіх їх хочеться об'єднати і показати з найкращого боку. Саме тому театр повертається на сцену в листопаді з шоу «Твоя тінь». У ньому будуть включені фрагменти з уже відомих шоу «Повелителі тіней» і «Вічна історія», а також номери які ви раніше не бачили.

Однак на цьому сюрпризи не закінчуються. Так само вперше Teulis додасть в шоу взаємодія з глядачем, тепер будь-яка людина, яка сидить в залі зможе взяти участь в шоу і вплинути на його розвиток. Використовуючи живі декорації з тіней можна домогтися неповторною але простий історії, щоб зрозуміти її без слів, і, в той же час, настільки захоплюючою, щоб зануритися в її подія з головою.

Головні герої шоу «Твоя тінь» мріють зняти фільм. Протягом всієї історії вони будуть подорожувати за своїми спогадами, закохуються і сваряться, щоб потім, в кінці кінців, об'єднавшись втілити свою мрію. І, впевнені, після перегляду кожен знайде те, що шукав. Можливо в цей же день, а можливо трохи пізніше, як і герої історії, які заслуговують щасливого фіналу за свою завзятість і сміливість бути собою. Театр Teulis домігся вражаючих успіхів за свій семирічний творчий шлях. Фінали популярних талант-шоу в Чехії і Словаччині, Туреччині та Італії. Гастролі в Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Кіпрі, Туреччині, Японії та ОАЕ. За останні 3 роки зібрав понад 300 аншлагів в Україні та Європі з шоу «Повелителі тіней» і «Вічна історія».

Театр Тіней Teulis доводить, що всі фантазії можна втілити в життя за допомогою тіней людського тіла. Ви поринете в чарівний шоу і захоплюючу дух хореографію, які з легкістю полонять Ваше серце ... За останні 4 роки Театру Тіней TEULIS був фіналістом найбільших талант шоу в Італії, Туреччині, Росії, Чехії та Словаччини. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Білорусії в Японії, 35 000 глядачів стоячи проводжали артистів.

Інші дати

Театр тіней TEULIS

08 жовтня 2023 19:00

Драматичний театр ім. І. Кочерги, Житомир

Перейти до опису
від 170 грн.

Театр тіней TEULIS

05 жовтня 2023 19:00

Івано-Франківська обласна філармонія, Івано-Франкiвськ

Перейти до опису
від 190 грн.

Театр тіней "TEULIS"

07 жовтня 2023 18:00

Тернопільська обласна філармонія, Тернопіль

Перейти до опису
від 290 грн.

TEULIS/Театр Тіней

15 листопада 2023 18:00

Закарпатський обласний музично-драматичний театр, Ужгород

Перейти до опису
від 290 грн.

Театр тіней TEULIS

06 жовтня 2023 18:00

Рівненський академічний український музично-драматичний театр, Рівне

Перейти до опису
від 250 грн.