Подію скасовано

Театр тіней Verba Shadow

12 квітня 2020, Нд. 19:00
від 390 грн.
від 390 грн.
Обрати квиток

Галерея

Театр тіней Verba Shadow у Чернігові - фото №1 teatr-tinei-verba-shadow_chernigivskiy-teatr-im.-t.g.-shevchenka_120420201900_23
Театр тіней Verba Shadow у Чернігові - фото №2 teatr-tinei-verba-shadow_chernigivskiy-teatr-im.-t.g.-shevchenka_120420201900_948

Про подiю

БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ


У зв’язку із встановленою Кабінетом міністрів України забороною на проведення масових заходів на всій території країни в період з 12 березня по 3 квітня 2020 року, цю подію скасовано.
Організатор уповноважив Concert.ua здійснювати повернення коштів за придбані у нас квитки. Для цього ви можете скористатись послугою “Автоповернення” через особистий кабінет на сайті Concert.ua.

Детальніше про перенесення подій та повернення коштів: http://bit.ly/2WiRbq0

Театр тіней Verba Shadow у Чернігові! Чекаємо на вас 2020-04-12 в 19:00 на локації Чернігівський театр ім. Т.Г. Шевченка, Чернігів.
Ви можете придбати квитки на Театр тіней Verba Shadow на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)Театр Тіней «Verba Shadow»!

Перший в світі - фантастичний, що вражає уяву 3D Театру Тіней!

За 8 років роботи Театру Тіней «Verba Shadow» представив Україну в 38 країнах світу! Він побував на гастролях в США, Китаї, Катарі, Азербайджані, Омані, Туреччини, Болгарії, Вірменії, Індія, Ірландія, ОАЕ, Монако, Лівані, Молдові, Саудівської Аравії, Німеччини, Ізраїлі, Румунії, Німеччини, Франції, Польщі та інших країнах ... І ось тепер прийшла пора вразити Вас нашою грандіозною концертною програмою!
До речі американський глядач вже встиг полюбити українців та
їх інновації на Шоу «America got talent».

На сьогоднішній день візуальна форма мистецтва 3D Театру Тіней «Verba Shadow» стирає будь-які мовні та культурні кордони, об'єднуючи широку глядацьку аудиторію по всьому світу. За допомогою найкрасивіших тіньових шоу і поглинаючої гри світла, тіні ведуть глядача у дивовижний світ прекрасних сюжетів