Театр Воробушек здуває пил шарами

22 квітня 2019, Пн. 19:00
Дніпровська Філармонія Дніпро, вул. Воскресенська, 6
від 200 грн.
від 200 грн.

Галерея

Театр Воробушек здуває пил шарами у Дніпрі - фото №1 Театр Воробушек здуває пил шарами у Дніпрі
Театр Воробушек здуває пил шарами у Дніпрі - фото №2 Театр Воробушек здуває пил шарами у Дніпрі афіша
Театр Воробушек здуває пил шарами у Дніпрі - фото №3 Театр Воробушек здуває пил шарами у Дніпрі квитки

Про подiю

Ми, тобто - Інародний театр абсурду Воробушек, врахували порівняння нашого гумору з чимось космічним і написали спеціальну п'єсу. Космічну про космос.

Тільки уявіть: спроектоване зоряне небо, під яким Воробушек покаже вам спектакль-альманах в стилі екзистенціальної комедії-панк.

Ви сидите в повній темряві. Над вами зірки, планети і чорні діри, і сам космос спілкується з вами басом, нагадуючи, що він безмежний і нескінченний, а потім б'є на контрасті на дріб'язкову подію, яка буде на сцені. Але вона до вас ближче, вона вас зачіпає і хвилює, смішить і лякає, дивує і чорниця. Все в кращих традиціях театру, але так життєво і близько до вас, як ніколи раніше.

Це незвичайний спектакль Воробушка. Адже кожен з учасників театру написав, поставив, зрежисував свій повноцінний міні-спектакль з іншими акторами театру. Все пронизане загальним мотивом і настроєм нестерпну легкість буття під покровом зоряного пилу, під покровом пилу шарами.

Схожі події

Стендап вечір Саші Долгополова 22 листопада 20:00, Пт Стендап вечір Саші Долгополова Київ, Будинок Кіно від 150 грн. Стендап вечір Саші Долгополова Вже не хочу 22 листопада Стендап вечір Саші Долгополова Будинок Кіно Придбати Баядерка 18 вересня 18:30, Ср Баядерка Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 40 грн. Баядерка Вже не хочу 18 вересня Баядерка Одеський театр Опери та Балету Придбати польська кров 21 вересня 18:30, Сб польська кров Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. польська кров Вже не хочу 21 вересня польська кров Театр музкомедії Придбати Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові 19 вересня 19:30, Чт Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Київ, Bel etage від 149 грн. Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Вже не хочу 19 вересня Чорний Квадрат: Дві смужки або Подвійна суцільна Любові Bel etage Придбати