СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ

Тектоніка почуттів

15 квітня 2020, Ср. 19:00
Російський театр Одеса, вул. Грецька, 48
від 60 грн.
від 60 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Тектоніка почуттів"?

1. Прем'єра в Одеському російською театрі.
2. Постановка за п'єсою сучасного класика.
3. Пристрасті на сцені вирують і википають!

У Російському театрі – прем'єрний спектакль! На вас чекає неймовірна історія кохання в 2-х діях!

Постановка за п'єсою Еріка-Еммануеля Шмітта, французького та бельгійського драматурга.

Це один з останніх творів сучасного класика, чиї творіння були перекладені на десятки мов світу. Діана Помрей – щаслива парижанка, яка має все необхідне для безхмарного життя: успішна кар'єра, ефектна зовнішність і, що важливо, щиро відданий їй і палко коханий красень-чоловік. На перший погляд, ніщо не віщувало бурі. Проте все змінюється в одну мить! І всі герої історії опиняються в божевільному вирі перипетій.

Несподівана ідея, раптовий розрив, смертельний діагноз, порочна професія, таємна змову, підступна омана, обман, ефектне викриття... Чи варто говорити, що на вас чекає непередбачувана розв'язка? Дія постановки подібна да тектонічних коливань ґрунту! Але на ці катаклізми варто подивитися! Дотепні та витончені діалоги – ще одна родзинка вистави. Чекаємо на вас на історії кохання, яку забути неможливо!

Ви можете купити квитки на Тектоніку почуттів на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).